Seminář se koná v sídle společnosti Úhlava o. p. s. (Plánická 174) a začíná ve 14 hodin. Diskutovanými tématy budou oblasti trénink v posilovně, výživa – jak nabrat svalovou hmotu a jak úspěšně shodit přebytečné kilogramy, doplňky výživy, regenerace a vše, co se týká kulturistiky a fitness. Šubrt je rovněž trenérem kulturistiky a fitness, jeho svěřenci se umisťují na medailových pozicích.

„Tímto srdečně zveme nejen cvičence z fitness center, ale i ostatní sportovce či vyznavače zdravého životního stylu, neboť, kde jinde je možné načerpat spoustu cenných rad a informací, než od jednoho z nejlepších v oboru. Přijďte si poměřit své bicepsy s tímto borcem, jehož obvod paže je v současné době, více jak 50 centimetrů," pozval za organizátory Karel Edl, který je potěšen zájmem o tuto akci mezi kulturisty. „Kromě Jakuba Šubrta tam budou i jiní závodníci v kulturistice, současní i bývalí. Máme přislíbenu účast juniorského závodníka z Plzně i bývalého reprezentanta ČR, který v dobách své soutěžní kariéry sbíral jen samé zlaté vavříny," dodal Edl.

Součástí semináře bude i autogramiáda a focení se Šubrtem. Vstupenky na akci si můžete zakoupit v provozovně Fotograf Klatovy (Vídeňská 181).