V současné době ale mužstvo prodělává generační obměnu, do Startu VD Plzeň odešla všechna známá jména, např. Mikeska, Novotný, Šik, do Janovic Petr Turek a trenéru Stehlíkovi tak zbylo torzo mužstva. Tomuto stavu odpovídá i postavení v tabulce, Bílá Hora je s jedním bodem poslední.

TJ Plzeň Bílá Hora - NK Janovice2:6

První dvojka hostí Turek s Bohatým si poradila s nejlepší dvojkou domácích Pavel Stehlík – Štolka, druhý bod po nepřesvědčivém výkonu přidal Škabroud s Růžičkou, další bod přidala trojka Bohatý, Macura, Turek, ve druhém setu nahradil Bohatého Josef Podstatný. První úspěch domácích získala jejich papírově slabší trojka, když janovická druhá trojice Franic, Škabroud, Růžička a střídající Šizling si zřejmě vybrala svůj špatný den.

Další bod pro hosty získali Včala s Macurou ve třetí dvojici, do které nastoupili po zranění. Pro domácíc získal poslední bod v singlu Soukup. Bohatému se po dobrém začátku přestalo dařit a tentokrát nepomohla ani jeho silná zbraň rychlé, smečované podání a prohrál 1:2. Franicova trojice v otočených zápasech pokračovala v nevýrazném výkonu, nepomohlo ani nasazení blokaře Šizlinga a tak ve třetím setu už prohrávala 6:8. Za tohoto stavu nasadil trenér hostí Škabrouda a Včalu a opět se ukázalo, jak důležitým hráčem je zkušený Včala, který dvěma nechytatelnými útoky na střed srovnal na 8:8.

Desátý bod získal blokem Škabroud, když snad poprvé dodržel taktický pokyn trenéra, jak se postavit při bloku. Poslední šestý bod získala druhá trojice, kde velkou partii sehrál Josef Podstatný. V posledním zkráceném setu (začíná se od stavu 5:5 ) získal čtyři body blokem. Ač výsledek utkání vypadá jednoznačně, hráči Janovic si ověřili, že nohejbal je hra, při které nelze ani toho nejslabšího soupeře podcenit, hrát na půl plynu.

Vývoj utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.

Sestava domácích: Singl: Bohatý. Dvojky: Škabroud - Růžička, Bohatý – Turek , Včala - Macura. Trojice: Franic – Růžička – Škabroud – Šizling - Včala, Bohatý – Turek – Macura –Podstatný Josef.