Sokolkám se v letošní halové sezoně DAFLu vůbec nedařilo, když po šesti odehraných duelech uzavíraly průběžné poslední místo sedmičlenné tabulky a jejich bodové konto zelo při jednoznačně negativním skóre 13:48 prázdnotou.

7. kolo DAFL: Topovky Řenče (modré dresy) vs. Sokolky Neznašovy.
FOTO: Vystrčených rohů se Andělky nezalekly, Devilkám nasázely deset banánů

Soutěž bude dohrávat pouze šest týmů (čtyři celky z Klatovska a dva z Plzeňska) a tak vedení této oblíbené amatérské ligy přepracovalo zbývající harmonogram. „Soutěž se nám kvůli odstoupení Sokolek o tři týdny zkrátí, poslední duely se přitom odehrají už v sobotu 9. dubna,“ upřesnil ředitel ligy Jaroslav Toninger.

Dál už to nešlo. Letošní ročník Dívčí amatérské fotbalové ligy opustily fotbalistky z Neznašov (zelené dresy). Jejich výsledky byly zároveň anulovány.Dál už to nešlo. Letošní ročník Dívčí amatérské fotbalové ligy opustily fotbalistky z Neznašov (zelené dresy). Jejich výsledky byly zároveň anulovány.Zdroj: Yvetta Chmelová

Dle stanovených pravidel budou všechny výsledky zápasů, ve kterých figurovaly končící neznašovské Sokolky, smazány, a to včetně získaných bodů i vstřelených či inkasovaných gólů. Například Topovkám Řenče se tedy nepočítá vítězství 4:1 z minulého kola a fotbalistkám Chanovic, které měly mít o nadcházejícím víkendu volno, se tak narychlo změnily plány – v sobotu budou hrát s Křečí.

Nejbližší program DAFL – sobota 12. března 9.00: Devils Klášter – Topovky Řenče, 10.00: Andělky Chanovice – PS Křeč Mochtín, 11.00: Kobra Stars – Plánice (všechny zápasy se hrají ve sportovní hale v Plánici).

Autoři: Yvetta Chmelová, Martin Mangl

Fotbalista Antonín Presl se raduje z gólu do sítě Jindřichova Hradce.
VIDEOROZHOVOR: Pivo, svíčková. A co dalšího na sebe práskl klatovský kanonýr?