„V konkurenci zhruba stovky závodníků z celé republiky rozdělených do jednotlivých váhových a věkových kategorií se naši svěřenci neztratili a mnozí si vedli velmi dobře,“ pochválila výkony svých svěřenců trenérská dvojice Tomáš Zazvonil a Pavel Pošar.

Ondřej Zelenka se v kategorii starších žáků a ve váhové kategorii +60 umístil na pěkném druhém místě. Karel Beníšek, který byl ve stejné věkové kategorii, ale ve váhové zastupoval –60, skončil na bronzovém stupínku. Ondřej Švec hájil barvy Klatov v dorostenecké kategorii +70 a domů vezl kov nejcennější. Sice bez medaile, ale s cennými zkušenostmi se vrátil z plzeňského klání další klatovský borec Ondřej Matějka. Pro Jakuba Horu byla Narama Open prvním závodem a v kategorii žáků do –35 skončil čtvrtý. Ve stejné kategorii vyhrál klatovský závodník Jiří Beníšek. Zápasil také Milan Polák a Zony Phoang, ačkoliv bez úspěchu, alespoň nasbírali zkušenosti.

Vedlo se ale žákyni do +40 Radce Bělohlavé, která skončila čtvrtá. „Nejvíc nás překvapil Václav Pitule. V kategorii žáků do –25 závodil poprvé a závod vyhrál,“ dodal trenér Zazvonil.