Uspěly ovšem pouze ženy, které v rámci 3. kola západočeské ligy basketbalistek zvítězily na horké palubovce karlovarské Lokomotivy 56:52, přestože po prvním poločase i třetí čtvrtině na své soupeřky ztrácely dva, respektive čtyři body. Ženy BK Klatovy tak odčinily předchozí domácí porážku s Tatranem Kraslice (57:64) a příště, 10. prosince, hostí na domácí půdě Slavoj Tachov.

3. kolo západočeské ligy žen: BK Lokomotiva Karlovy Vary - BK Klatovy (na snímku basketbalistky v červených dresech) 52:56.3. kolo západočeské ligy žen: BK Lokomotiva Karlovy Vary - BK Klatovy 52:56.Zdroj: Jindřich Schovanec

Nedařilo se naopak klatovským juniorům, kteří v celostátní lize basketbalistů do 19 let podlehli na domácí palubovce Sokolu Vyšehrad 51:73 i rezervě pražských Tygrů, která si ze západu republiky odvezla plný počet bodů za vítězství 81:34.

Podobně se vedlo i starším žákům v lize U15. Mladí Klatované nejprve podlehli Lokomotivě Plzeň vysoko 48:90 a poté i píseckým Sršňům, kteří vyhráli 74:72.

O víkendu byli v akci také klatovští minižáci, kteří se zúčastnili nadregionálního turnaje do 13 let v jihočeském Táboře. Svěřenci trenéra Miroslava Tomana si na turnaji výkonnostní třídy A v konkurenci dalších dvou týmů vedli velice dobře. Domácí tým Medvědů porazili jednoznačně 63:19 a výrazným rozdílem skolili i BK Basket Brno, který přehráli o třicet bodů poměrem 56:26.

Západočeská liga žen, 3. kolo: BK Lokomotiva Karlovy Vary - BK Klatovy 52:56 (13:17, 30:28, 43:39). Celostátní juniorů U19, 11. kolo: BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 51:73 (11:17, 29:33, 40:55), 12. kolo: BK Klatovy - BŠ Tygři Praha B 34:81 (10:28, 18:44, 25:64). Žákovská liga starších žáků U15, 11. kolo: BK Klatovy - BK Lokomotiva Plzeň 48:90 (18:11, 22:32, 28:60), 12. kolo: BK Klatovy - Sokol Písek 72:74 (20:22, 42:47, 60:58).

Hokejisté klatovského béčka (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli Třemošné 4:6. Lídr krajské ligy rozhodl ve třetí třetině.