Turnaj se hrál tradičně ve sportovním areálu v Plánici, kam členové klubu jezdí pravidelně zdokonalovat svůj tenisový um.

V plánickém areálu se sešlo 16 účastníků turnaje. Nejdříve bylo nasazeno prvních osm hráčů a k nim pak byli přilosováni zbylí hráči.

Někteří nasazení tenisté byli lehce překvapeni, koho jim los z tenisové čepice pod dohledem všech aktérů turnaje určil za spoluhráč. O to zajímavější boje byly pak byly sváděny a v systému každý s každým bylo poté známo pořadí od 8. po 1. místo.

„O tom, jak prestižní boje byly sváděny a jak vážně hráči vzali svoji účast, svědčí i čtyři protesty při vyhodnocování výsledků zápasů, přepočítávání rozdílu gamů, vzájemných zápasů v minitabulce i řešení dohrávání zápasů po zranění jednoho z dvojice v turnaji. Nakonec se vše vyřešilo v duchu fair play a u dobrého piva a ještě lepšího grilovaného masa. Všichni se dobře bavili a rozebírali své jednotlivé zápasy, neproměněné šance i svůj avizovaný trénink do budoucna, aby příště své kamarády porazili," uvedl tajemník TK Pačejov František Kába, který zároveň poděkoval správcové sportovního areálu v Plánici, která zajistila pohodové podmínky a servis.

Na vítěze čekaly pěkné poháry, pro všechny zúčastněné pak diplomy. „Zvítězili všichni, nemá cenu vypisovat kdo na kolikátém místě, počasí vydrželo, nakonec mnozí se i opálili víc, než si přáli. Závěr večera v areálu v Plánici i poté v pačejovském Skleníku, kde všichni doplnili ztracené tekutiny, přispěl k názoru, že Tenisový klub Pačejov má smysl, utvořila se bezva parta amatérských tenistů, kamarádů a sport potřebujeme pro své zdraví všichni. Takže jedeme dál a trénujeme na další zápasy, turnaje a třeba časem i vybudujeme svůj tenisový kurt v Pačejově," přeje si Kába.