Body uhráli jen mladší žáci a dorostenky TJ Vřeskovice a také muži Sokola Chudenice. Chudenické ženy ani oba týmy mužů TJ Vřeskovice tentokrát nebodovaly.

II. LIGA MUŽŮ

Všenice – Vřeskovice 22:19 (12:9)

Domácím vyšel začátek, vedli o čtyři branky. Hosté postupně srovnávali hru i skóre, ve druhém poločase šli dokonce do vedení, ale svůj jednogólový náskok dlouho neudrželi. V dramatickém závěru se domácí střelci znovu prosadili a oplatili soupeři z Vřeskovic podzimní porážku.

Branky Vřeskovic: M. Černý 10, Kydlíček 7, J. Černý 2.

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Vřeskovice B – Nýřany B 13:21 (7:12)

V hostujícím týmu Diossu hraje řada bývalých ligistů a na jeho herním projevu to bylo znát. Výborně chytal gólman, úroveň měly přihrávky i zakončení a skóre v neprospěch domácí zálohy narůstalo. Nýřany jsou po další výhře stále na 2. místě tabulky, vřeskovické béčko je zatím s 11 body na 9. příčce.

Branky Vřeskovic: Matoušek 6, Jánský 4, Blohmann 2, J. Černý 1

OBLASTNÍ PŘEBOR ŽEN

Stupno – Chudenice 20:11 (10:3). Branky Chudenic: Kacerovská 9, Němečková, Štefková

Chudenice – Újezd 21:29 (11:12). Branky Chudenic: Kacerovská 14, Šteflová 6, Němečková 1

Hlavně v domácím utkání proti vedoucímu Újezdu podaly chudenické ženy velice kvalitní výkon a silného soupeře pořádně potrápily. Výborně zachytala především domácí gólmanka Stanislava Němečková, v útoku doslova „řádila" kanonýrka Kristýna Kacerovská, autorka 14 branek. Na body to ale nestačilo.

OBLASTNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ

I. TŘÍDY

Chudenice – Všenice B 25:14 (11:7)

Domácím se zápas povedl. V brance podržel tým Petr Urban, dobře hrála obrana i útok a bylo z toho jednoznačné vítězství. Do listiny střelců se zapsal poprvé i novic v domácím týmu Václav Smazal.

Branky Chudenic: T. Rupert 8, J. Rupert 7, Petráček 5, Kopejtko 2, Smazal 2, Soupír 1

OBLASTNÍ PŘEBOR DOROSTENEK

Vřeskovice – Tymákov B 28:26 (16:12)

Domácí hráčky si od začátku vytvořily náskok, a to především zásluhou své kanonýrky Martiny Blažkové. V závěru utkání ho však prohospodařily, soupeřky se dotáhly na jednu branku. Samý závěr ale domácí házenkářky zkušeně zvládly. Rozvážnou rozehrávkou nepustily Tymákov k ničemu.

Branky Vřeskovic: Blažková 19, Seklová 6, Babková 3

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Vřeskovice – Nýřany 18:14 (10:8)

Žáci Vřeskovic podali proti nýřanskému Diossu velmi dobrý výkon a zaslouženě se radovali ze dvou bodů.

Branky Vřeskovic: Hájek 13, F. Hohlberger 3, M. Hohlberger, Voráčková

POZVÁNKA NA HÁZENOU

Chudenické ženy mají v dalším kole volno, muži Sokola Chudenice zajíždí v neděli 18. května do Příchovic, stejně tak i muži TJ Vřeskovice B, kteří zajíždí do Oseka.

Ve Vřeskovicích se představí v sobotu 17. května od 17 hodin domácí mladší žáci proti Sokolu Štěnovice, v neděli 18. května je od 15 hodin na pořadu utkání II. ligy mužů Vřeskovice – Kyšice. Bude to souboj týmů ze středu tabulky, když domácí házenkáři jsou na 7. místě a hosté z Kyšic na 8. místě, oba týmy zatím nasbíraly po 15 bodech.

Karel Šot