Z prvního místa se radoval mochtínský dorost.

Při systému každý s každým bylo odehráno 21 zápasů. Bitvu o konečné umístění na prvních třech místech nakonec vyhráli dorostenci A týmu pořádající TJ Sokol Mochtín. Svěřenci trenéra Jaroslava Pavlíka získali 13 bodů, stejně jako Horažďovice a Staňkov, ale měli nejlepší skóre. Loňský vítěz, dorost FK Horažďovice, vedený trenérem Petrem Jandou, se musel tentokrát spokojit s 2. místem, nečekané, ale zasloužené 3. místo vybojovali dorostenci FK Staňkov.

1. TJ Sokol Mochtín A ⋌10:2 13

2. FK Horažďovice ⋌8:2 13

3. FK Staňkov ⋌5:3 13

4. Start Luby ⋌5:3 8

5. TJ Sušice ⋌3:3 6

6. TJ Baník Stříbro ⋌3:5 5

7. TJ Sokol Mochtín B ⋌1:17 0

Při závěrečném ceremoniálu převzala diplomy, poháry a ceny jednotlivá družstva, oceněni byli i nejlepší jednotlivci. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Ondřej Oulík ze Staňkova, nejlepším obráncem Jakub Bejvl z týmu Mochtín A, nejlepším útočníkem Karel Šleis z Lub, nejlepším střelcem Karel Bláha ze Staňkova (autor čtyř branek) a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Šašek z FK Horažďovice.

Zápasy odřídila dvojice rozhodčích Václav Husník a Jaroslav Pavlík.

„Hrálo se s nasazením, bojovně, důrazně, nechyběly ani technické kousky a bylo se na co dívat. Nikdo se nezranil, a to byl hlavní důvod ke spokojenosti pořadatelského sboru i vedení všech zúčastněných mužstev," uvedl ředitel turnaje Karel Šot.