Toto kolo řádně zamíchalo pořadím na čele tabulky. Smrk si vyšlápl na lídra, TJ Lorenc, kterého z vedoucí pozice po těsné výhře sesadil, a sám se posunul na 2. místo. Real Hybrid si poradil s Bidlem a vrátil se na pozici vedoucího týmu tabulky.

Výsledky 6. kola

ST Smrk Klatovy – TJ Klatovy Lorenc 6:5 (3:2; branky: 15., 27. Vostrý, 17., 39. vlastní, 19. Štych, 32. Kilián – 3. Hamhalter, 6. Nushart, 23. Michal Krejčiřík, 24. Balák, 31. Kreuzman).

Lorenc nastupoval do utkání v roli lídra tabulky. I přes výborný vstup do zápasu hostů, kteří se rychle ujali vedení 2:0, se v této na góly bohaté přetahované z vítězství nakonec radovali hráči Smrku. O jejich výhře rozhodl vlastní gól soupeře v předposlední minutě utkání.

PS Křeč Mochtín – SK Panters Klatovy 4:6 (3:2; branky: 6. Rajtmajer, 9., 12., 35. Vejskal – 10., 17. Martin Toman, 23., 31., 37. Miroslav Toman, 25. Hruška).

Ve vyrovnaném utkání rozhodl o vítězství Panterů vynikající výkon jejich brankáře. Josef Kůs totiž hlavně v prvním poločase i přes tři inkasované branky doslova čaroval.

AFK Bidlo Klatovy – Real Hybrid 2:5 (0:2; branky: 30. Koželuh, 33. Hruška – 10., 16. Rath, 26. Skalický, 29., 31. Kortán).

V zápase plném nepřesností zvítězilo o něco lepší družstvo. Vítězný tým vstřelil tři góly – neobvykle pro sálovou kopanou – hlavou.

7. PS Křeč Mochtín ⋌5 0 2 3 15:20    2

Průběžné pořadí střelců po 6. kole: 1. Vostrý Václav (ST Smrk Klatovy) 9 gólů, 2.–3. Hamhalter František (TJ Klatovy Lorenc), Kortán Jiří (Real Hybrid) 7 gólů, 4.–5. Hruška Vladislav (AFK Bidlo Klatovy), Toman Miroslav (SK Panters Klatovy) 6 gólů, 6.– 9. Balák Michal (TJ Klatovy Lorenc), Kilián Milan (ST Smrk Klatovy), Rath Michal (Real Hybrid), Toman Martin (SK Panters Klatovy) 5 gólů.

Klatovská Zimní amatérská liga mužů pokračuje v neděli 19. ledna sedmým kolem, jehož pořadatelem bude tým TJ Klatovy Lorenc. Hrát se bude tradičně v hale na Vodojemu. Rozpis zápasů: SK Panters Klatovy – ST Smrk Klatovy (9.30), FC Tučňáci – AFK Bidlo Klatovy (10.15), Real Hybrid – PS Křeč Mochtín (11.00).