MALÁ KOPANÁ

Letošní 15. ročník turnaje v malé kopané, tradiční Panters Cup, se odehraje tentokrát místo v Točníku na sokolském stadionu v Klatovech. Turnaj se uskuteční v sobotu 30. července na dvou travnatých hřištích podle pravidel Open ligy v malé kopané. Prezence týmů bude v den konání od 8.00 do 8.15 hodin, zápasy začnou v 8.45 hodin. Kontakt: hlavac_p@seznam.cz.

NOHEJBAL

Čtvrtý ročník turnaje v nohejbalu trojic, Kráva Kap 2011, pořádají nohejbalisté Krávy na kopci v sobotu 30. července v Dolanech. Prezence týmů se uskuteční do 8.45 hodin, zápasy začnou v 9 hodin. Mužstva se mohou také přihlásit ještě v den konání do 8.45 hodin.

PŘESPOLNÍ BĚH

Tradiční závod okresní soutěže běhů mimo dráhu, 6. ročník dolanského přespolního běhu „Přes Vorlíky“, se koná v sobotu 30. července v Dolanech u Klatov. Start je v 10 hodin u koupaliště pro mužské a ženské kategorie společně. Muži poběží 8100 metrů (dva okruhy), ženy a muže nad 70 let čeká poloviční trať. Prezence: 8.30 do 9.30 hodin na koupališti u tenisových kurtů. Startovné je 40 Kč a po vyhlášení výsledků budou mít závodníci možnost využít zdarma koupaliště.