Celkem se každé z děvčat v centru západních Čech podařilo vstoupit do tří disciplín. Díky dvěma přímo přijatým bylo možné doplnit a postavit také štafetu. Ve štafetě polohového závodu na 4x 50 metrů si pak klatovské družstvo dívek časem 2:07,10 vyplavalo desáté místo v republice.

Štafeta klatovských dívek v závodě na 4x 50 metrů (polohový závod): J. Novosádová, A. Hašková, K. Bezpalcová a I. Bezpalcová.Štafeta klatovských dívek v závodě na 4x 50 metrů (polohový závod): J. Novosádová, A. Hašková, K. Bezpalcová a I. Bezpalcová.Zdroj: Dušan Novosád

„Z individuálních startů se nejvíce zadařilo Julii Novosádové, která v nejkratším znaku na 50 metrů skončila osmá. Stejné umístění získala na stometrové trati a na dvojnásobné vzdálenosti pak časem 2:27,47 minuty vybojovala nepopulární, ale přesto velmi cenné čtvrté místo,“ informoval čtenáře vedoucí Plaveckého klubu TJ Klatovy Ivan Šlajs. „Šampionát byl ozdoben nejen účastí Barbory Seemanové a dalších reprezentantů České republiky, ale i celou řadou nových národních rekordů," dodal na závěr svého povídání. 

Z archivu: volejbalistky SK Volejbal Klatovy.
Klatovy vybojovaly jednu výhru, rezerva volejbalistek přivezla z Plzně o bod víc