Utkání začala dvojice Franic – Macura a hned získala po nejlepším výkonu jara první bod. Druhá dvojka Bohatý s Turkem prohrála, hlavně Martin Bohatý po nemoci zatím hledá obvyklou formu. To byl také poslední zápas, který se hrál venku, kvůli stále sílícímu dešti se utkání přesunulo do haly. Tady v první trojici v prvním setu prohráli Macura s Bohatým a Turkem jasně 4:10. Do druhého setu nahradil Bohatého blokař Šizling a úplně vymazal nejlepšího smečaře domácích Kaděru. Neuvěřitelné věci pak předvedla ve svém zápase dvojice Škabroud s Včalou, když ve druhém i třetím setu prohrávali vždy 7:9, a přesto oba sety vyhráli. Další bod přidal Macura v singlu. Tomu se v vrací forma, za předvedený výkon v singlu by se oba hráči rozhodně nemuseli stydět ani v extralize. Druhý bod pro domácí získal jejich první trojice vedená kapitánem Cibulkou. Vítězství pro janovické vybojovala Macurova trojice, ve které tentokrát hrál na bloku výborně Bohatý.

Každý zápas tohoto utkání se hrál na tři sety, Janovice tentokrát měly více sil v koncovkách třetích setů a vítězství získaly hlavně bojovností a zodpovědným přístupem k utkání.

Vývoj utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5, 2:6. Sestava domácích: singl: Macura, dvojky: Škabroud – Růžička – Včala, Bohatý – Turek , Franic – Macura, trojice: Franic – Růžička – Škabroud – Včala, Bohatý – Turek – Macura – Šizling.