NK Janovice – TJ Pankrác – 3 : 6.
Obranná činnost relativně dobrá, útok většinou bez nápadu a bez razance. Oproti minulým utkáním Janovičtí vyhráli první dvojku, Škabroud z Růžičkou vydřeli první bod. Po jasném prvním setu ( 10 : 3) se k vítězství protrápili, pomohly jim soupeřovy chyby ve zkráceném třetím setu. Následující dvojka i obě trojice se hrály tradičně na tři sety, vždy se šťastným koncem pro hosty. Výborný výkon odvedla již tradičně třetí dvojice, tentokrát ve složení Bohatý – Včala, která nedala soupeři vůbec šanci a v jediném dvousetovém zápase vyhrála 10 : 4, 10 : 6. V singlu podal Jirka Macura dobrý výkon, ale na vynikajícího a trpělivého Klesala to nestačilo. Druhá část zápasu zatím vždy znamenala zlepšený výkon Janovických, tentokrát si však kompaktní tým TJ Pankrác vedený zkušeným Beránkem vítězství nenechal už vzít. Pátý bod získal soupeř v první otočené trojici, když nepomohlo ani střídání v sobotu trápícího se Škabrouda za Šizlinga, který sice přes svůj vysoký blok soupeři vůbec nedovolil bodovat, ale na útoku tato trojice byla naprosto bezzubá. Jiskřičku naděje vykřesala druhá trojice ziskem třetího bodu, ale to bylo ze strany Janovických v tomto utkání vše. Trápící se Škabroud s Růžičkou ztratili bod v první otočené dvojici a to znamenalo prohru 3 : 6.

Utkání proti TJ Pankrác potvrdilo, že někteří hráči zdaleka ještě nejsou v loňské formě ( Macura, Franic), ale také to, že kádr tvoří osm vyrovnaných hráčů, že střídání není jen odpočinkem pro toho, komu to zrovna nejde, ale je variantou, která může vést k vítězství .

Hráči ale musí jednak zlepšit tréninkovou morálku, ale hlavně se herně ukáznit a řídit se v zápase pokyny kouče. Při vyrovnanosti družstev v první lize totiž obvykle vyhrává taktika a ta se rozhodně nedá tvořit na kurtu.

Vývoj utkání: 1 : 0, 1 : 3, 2 : 3, 2 : 5, 3 : 5, 3 : 6. Sestava NK Janovice: Dvojice: Škabroud, Růžička; Macura, Franic, Kalný; Bohatý, Včala. Trojice: Škabroud, Růžička, Bohatý, Šizling; Macura, Franic, Včala, Kalný. Singl: Macura.