Chudenice na domácím hřišti hostily rezervu druholigových Kyšic. Se svým soupeřem neměly slitování a zvítězily přesvědčivě 25:17. Rozhodnuto už bylo prakticky po prvním poločase, který chudeničtí muži ovládli poměrem 11:5.

Střelecky se již tradičně dařilo především Miroslavu Černému, který síť za kyšickým brankářem rozvlnil hned jedenáctkrát. Stejný apetit měl i Černého spoluhráč Petráček – i ten zaznamenal jedenáct gólů. Zbývající tři zásahy obstaral Jan Černý.

Chudenice tak odčinily těsnou porážku v derby s Vřeskovicemi a v tabulce se společně s dalšími třemi týmy dělí o průběžné druhé místo. Střeleckou show svým fanouškům přichystali také borci z Vřeskovic, kteří deklasovali Sokol Dobřív na jeho hřišti 24:15.

Na rozdíl od mužských družstev se v oblastním přeboru nezadařilo ženám Chudenic, které před vlastními fanoušky podlehly Kyšicím 18:20 a nebodovaly již počtvrté v řadě. K vítězství nestačilo ani úctyhodných jedenáct tref agilní Kacerovské či čtyři gólové momenty spoluhráčky Němečkové.

„Začátek utkání se nám vůbec nepodařil. Holky se do soupeřovy branky nemohly trefit a poločas skončil 4:9. Ve druhé polovině ženy hru zlepšily a začalo se jim dařit. Pak ale přišla zranění, a to naši hru trochu ochromilo. Přesto, že děvčata dotahovala brankové manko, vyrovnat se jim už nepodařilo,“ uvedl chudenický klub na svých facebookových stránkách.