V nejlepším světle se pod Černou věží představily fotbalové naděje Nýrska a Katovic, ale také ostatní týmy zde předvedly svoji kvalitu. Hrálo se systémem každý s každým, vítězství si nakonec zajistilo Nýrsko před jihočeskými Katovicemi. Bronzovou příčku vybojovaly Bolešiny, nepopulární bramborovou medaili získali mladí fotbalisté Lubů.

Oceněny byly všechny týmy, ten nejlepší si domů navíc odvezl pohár a medaile, vyhlášeni a oceněni byli také nejlepší jednotlivci zúčastněných výběrů. Z Nýrska to byl Martin Vacek, dále Tomáš Matějka (Katovice), Tadeáš Hladík (Bolešiny), Jan Pojar (Luby), Lukáš Janda (Strážov) a Daniel Kolář (Mochtín). Z dívek pak byla vybrána jako nejlepší hráčka Katarina Janošťáková (Mochtín).

Konečné pořadí turnaje: 1. Nýrsko, 2. Katovice, 3. Bolešiny, 4. Luby, 5. Strážov, 6. Mochtín.

Autoři: Karel Šot, Martin Mangl