Jako první se utkaly v hale Masarykovy základní školy nejdříve dva vysokoškolské týmy a poté je následovali středoškoláci. Asi nejnapínavějším utkáním bylo středoškolské derby mezi týmy FBC Dragons a Flyers, které bylo díky remíze vypjaté až do poslední vteřiny. I přes usilovnou snahu obou týmů získat tři body za výhru pro sebe se museli nakonec všichni hráči spokojit s jedním bodem za remízu. Tornádo potvrdilo v duelu s Nýrskem roli favorita, a výhrou se tak posunulo do čela tabulky se ziskem šesti bodů.

Ani vysokoškolská kategorie nezklamala. Hoši předváděli rychlý kombinační florbal s pěknými individuálními akcemi. To, že budou tyto zápasy gólově i herně vyrovnané, potvrdilo i toto druhé kolo. Florbalisté z týmu Devils se díky těsné výhře nad Nezdicemi posunuli do čela tabulky. Následují je Klatovští, kteří se dělí o druhé a třetí místo s Nýrskými. Tabulku uzavírají Nezdičtí, kteří si mohou ale spravit chuť již za čtrnáct dní v zápase s THC Klatovy.

Výsledky 2. kola:

Kategorie střední školy

Tornádo – FC Nýrsko 14:1 (8:0; branky: Černý 3, Melichar 2, Petrmichl 2, Motlík 2, Blahník, Rajal, Rubáš, Smolař, Vlček – Václavovič).
FBC Dragons KT - Flyers 2:2 (1:1; branky: Krines, Eiben – Kučera 2).

Průběžné pořadí:
1. Tornádo 6 bodů, 2. FBC Dragons 4 body, 3. Flyers 1 bod, 4.- 5. Kolinečtí Lvi, FC Nýrsko – 0 bodů.

Kategorie vysoké školy

FBC Nýrsko - TJ Nezdice 4:2 (2:1; branky: Baroch 2, Franko, Valeček – Dietl, Vávra).
Devils - THC Klatovy 5:4 (2:3; branky: Dvořák 2, Bernas, Kubát, Šafařík – Jakl 3, Petrmichl).

Průběžné pořadí:
1. Devils 6 bodů, 2. - 3. THC Klatovy, FBC Nýrsko – 3 body, 4. TJ Nezdice 0 bodů.⋌
⋌Pavla Vlčková