Kromě individuálního turnaje se hrála také mužská čtyřhra, ve které zápasily dvojice Petr Macela - Marek Šimanovský (oba Horažďovice), Petr Láriš - Pavel Mandák (Horažďovice) a Lukáš Zahradník s Martinem Šmídem (KST Klatovy). Z vítězství se ovšem radoval pár Stanislav Šlehofer a Martin Chodounský ze SKUŘe Plzeň, kteří ve finále přehráli tandem Jan Roubíček - Jakub Šperl  3:1.

Basketbalisté oplatili Benešovu porážku z prvního zápasu, doma uspěli o pět bodů

Přebornicí Plzeňského kraje se stala hráčka ze SKUŘE Plzeň Tereza Čákorová, který hraje také první ligu žen za KST Klatovy. Ve čtyřhře žen kralovala břasko-klatovská dvojice Aneta Matoušová - Andrea Hnojská, smíšenou čtyřhru pak ovládli Daniel Peckert s Andreou Hnojskou (SKUŘ Plzeň a Klub stolního tenisu Klatovy). Hnojská si tak z Nezvěstic odvezla hned dva tituly.

Stolní tenistky KST Klatovy, ilustrační snímek.Stolní tenistka Tereza Čákorová.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Krajský přebor mužů ve stolním tenise

Skupina A: Říšský - Šapovalov 3:0, Roch - Peckert 0:3, Šapovalov - Peckert 0:3, Říšský - Roch 3:1, Roch - Šapovalov 3:1, Peckert - Říšský 3:1. Tabulka skupiny A: 1. Daniel Peckert (SKUŘ Plzeň, 9:1, 6 bodů), 2. Pavel Říšský (Union Plzeň, 7:4, 5 bodů), 3. Tomáš Roch (Slavoj Stod, 4:6, 4 body), 4. Jiří Šapovalov (Sokol Kožlany, 0:9, 3 body). Skupina B: Roubíček - Jandečka 3:2, Jakubec - Pachner 0:3, Jandečka - Pachner 2:3, Roubíček - Jakubec 3:2, Jakubec - Jandečka 1:3, Pachner - Roubíček 2:3. Tabulka skupiny B: 1. Jan Roubíček (TJ Dobřany, 9:6, 6 bodů), 2. Jan Pachner (Union Plzeň, 8:5, 5 bodů), 3. Jindřich Jandečka (Sokol Kdyně, 7:7, 4 body), 4. Vladimír Jakubec (Sokol Plzeň V., 3:9, 3 body).

Florbalistky FbC Otavské Vydry na turnaji v Rokycanech.
Bez gólů nejsou body. Otavské Vydry nestačily na Rokycany ani Sokolov

Skupina C: Macela - Vohradský 3:1, Šmíd - Šlehofer 2:3, Vohradský - Šlehofer 0:3, Macela - Šmíd 3:0, Šmíd - Vohradský 2:3, Šlehofer - Macela 2:3. Tabulka skupiny C: 1. Petr Macela (Horažďovice, 9:3, 6 bodů), 2. Stanislav Šlehofer (SKUŘ Plzeň, 8:5, 5 bodů), 3. Marek Vohradský (Dobřany, 4:8, 4 body), 4. Martin Šmíd (KST Klatovy, 4:9, 3 body). Skupina D: Legát - Němec 3:0, Dudl - Hach 3:2, Němec - Hach 3:1, Legát - Dudl 3:1, Dudl - Němec 3:0, Hach - Legát 0:3. Tabulka skupiny D: 1. Petr Legát (Union Plzeň, 9:1, 6 bodů), 2. Šimon Dudl (Osek u Rokycan, 7:5, 5 bodů), 3. Josef Němec (Sokol Milavče, 3:7, 4 body), 4. Václav Hach (TJ Sokol Nezvěstice, 3:9, 3, 3 body).

Stolní tenisté KST Klatovy ve složení (zleva) Martin Šmíd, Miroslav Jehlík, Daniel Javorský, Lukáš Zahradník.Ve skupinové fázi bojoval i Martin Šmíd (na snímku vlevo) z KST Klatovy.Zdroj: KST Klatovy

Skupina E: Jůza - Bistřický 3:0, Matuška - Vyskočil 1:3, Bistřický - Vyskočil 0:3, Jůza - Matuška 3:0, Matuška - Bistřický 3:0, Vyskočil - Jůza 0:3. Tabulka skupiny E: 1. Jaroslav Jůza (Dobřany, 9:0, 6 bodů), 2. Marek Vyskočil (Mirošov, 6:4, 5 bodů), 3. Ivo Matuška (SKUŘ Plzeň, 4:6, 4 body), 4. David Bistřický (Union Plzeň, 0:9, 3 body). Skupina F: Kříž - Vyskočil 3:0, Makoň - Sýkora 3:0, Vyskočil - Sýkora 0:3, Kříž - Makoň 3:2, Makoň - Vyskočil 3:0, Sýkora - Kříž 1:3. Tabulka skupiny F: 1. Dominik Kříž (Sokol Bor, 9:3, 6 bodů), 2. Zdeněk Makoň (TJ Nýřany, 8:3, 5 bodů), 3. David Sýkora (Union Plzeň, 4:6, 4 body), 4. Martin Vyskočil (Sokol Mirošov / Rokycansko, 0:9, 3 body).

Dvaadvacetiletý fotbalista Matyáš Barborka.
Klatovský fotbalista míří do kádru Slavoje Koloveč, prozatím na zkoušku

Skupina G: Pour - Svoboda 3:0, Havlíček - Lehner 1:3, Svoboda - Lehner 0:3, Pour - Havlíček 3:0, Havlíček - Svoboda 3:0, Lehner - Pour 2:3. Tabulka skupiny G: 1. Pavel Pour (Sokol Bor, 9:2, 6 bodů), 2. Vladimír Lehner (Břasy, 8:4, 5 bodů), 3. Marcel Havlíček (Wackersdorf, 4:6, 4 body), 4. Lukáš Svoboda (Pocinovice, 0:9, 3 body). Skupina H: Vaněček - Látka 3:0, Šilhánek - Láriš 0:3, Látka - Láriš 0:3, Vaněček - Šilhánek 3:0, Šilhánek - Látka 3:0, Láriš - Vaněček 0:3. Tabulka skupiny H: 1. Petr Vaněček (Union Plzeň, 9:0, 6 bodů), 2. Petr Láriš (STOTEN Horažďovice, 6:3, 5 bodů), 3. Martin Šilhánek (TJ Sokol Nezvěstice, 3:6, 4 body), 4. Jan Látka (Blížejov, 0:9, 3 body).

SK Volejbal Klatovy, ilustrační snímek.
Klatovští volejbalisté do 22 let ovládli domácí turnaj a upevnili si první místo

Skupina I: Chodounský - Noha 3:1, März - Nechutný 2:3, Noha - Nechutný 0:3, Chodounský - März 0:3, März - Noha 1:3, Nechutný - Chodounský 0:3. Tabulka skupiny I: 1. Martin Chodounský (SKUŘ Plzeň, 6:4, 5 bodů), 2. Petr Nechutný (Horní Bělá, 6:5, 5 bodů), 3. Miroslav Noha (Sokol Bor, 4:7, 4 body), 4. Tomáš März (Slavoj Stod, 6:6, 4 body). Skupina J: Šperl - Rolník 3:0, M. Šimanovský - Čákora 3:1, Rolník - Čákora 3:1, Šperl - M. Šimanovský 3:1, M. Šimanovský - Rolník 1:3, Čákora - Šperl 0:3. Tabulka skupiny J: 1. Jakub Šperl (Dobřany, 9:1, 6 bodů), 2. Tomáš Rolník (Sokol Bor, 6:5, 5 bodů), 3. Marek Šimanovský (Horažďovice, 5:7, 3 body), 4. Ladislav Čákora (SKUŘ Plzeň, 2:9, 3 body).

Lední hokej, ilustrační snímek.
Nýrsko v dohrávce Šumavské ligy amatérského hokeje nestačilo na lídra

Marek Šimanovský s Lukášem Mandákem.Mladíček Marek Šimanovský (vlevo) obsadil ve skupině J třetí místo.Zdroj: Petr Láriš

Skupina K: Zahradník - Ummer 3:0, Kovářík - Vycudilík 3:0, Ummer - Vycudilík 1:3, Zahradník - Kovářík 2:3, Kovářík - Ummer 3:0, Vycudilík - Zahradník 0:3. Tabulka skupiny K: 1. Matěj Kovářík (SKUŘ Plzeň, 9:2, 6 bodů), 2. Lukáš Zahradník (KST Klatovy, 8:3, 5 bodů), 3. Jan Vycudilík (Lhůta, 3:7, 4 body), 4. Filip Ummer (Dobřany, 1:9, 3 body). Skupina L: Korbel - Jánský 3:2, O. März - P. Mandák 2:3, Jánský - P. Mandák 2:3, Korbel - O. März 3:1, O. März - Jánský 2:3, P. Mandák - Korbel 2:3. Tabulka skupiny L: 1. Petr Korbel (SKUŘ Plzeň, 9:5, 6 bodů), 2. Pavel Mandák (Horažďovice, 8:7, 5 bodů), 3. Marek Jánský (Sokol Plzeň V., 7:8, 4 body), 4. Ondřej März (Slavoj Stod, 5:9, 3 body).

Stolní tenisté KST Klatovy (na archivním snímku) porazili céčko plzeňské SKUŘE, ale podlehli silnému Sokolu Břasy.Klatovský Lukáš Zahradník se probil ze druhého místa do vyřazovací fáze.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Hokejisté TJ Start Luby (na archivním snímku hráči v tmavých dresech) deklasovali plzeňský Rapid vysoko 9:5.
Forma jako hrom! Luby sundaly Rapid, hokejista Mužík se blýskl čtyřmi góly

Vyřazovací část (play-off) - 1. kolo: Petr Nechutný - Marek Vyskočil 2:3, Matěj Kovářík - Pavel Říšský 1:3, Vladimír Lehner - Jakub Šperl 0:3, Pavel Mandák - Stanislav Šlehofer 2:3, Tomáš Rolník - Lukáš Zahradník 2:3, Petr Korbel - Petr Láriš 0:3, Šimon Dudl - Daniel Peckert 0:3, Zdeněk Makoň - Jan Pachner 3:1, 2. kolo: Jan Roubíček - Marek Vyskočil 3:2, Pavel Říšský - Petr Vaněček 1:3, Dominik Kříž - Jakub Šperl 3:0, Stanislav Šlehofer - Petr Legát 2:3, Jaroslav Jůza - Lukáš Zahradník 3:0, Petr Láriš - Pavel Pour 2:3, Martin Chodounský - Daniel Peckert 0:3, Zdeněk Makoň - Petr Macela 1:3, 3. kolo: Jan Roubíček - Petr Vaněček 4:3, Dominik Kříž - Petr Legát 4:3, Jaroslav Jůza - Pavel Pour 2:4, Daniel Peckert - Petr Macela 4:1, semifinále: Jan Roubíček - Dominik Kříž 3:4, Jakub Pour - Petr Macela 2:4, finále: Petr Macela - Dominik Kříž 4:2.

Krajský přebor žen ve stolním tenise

Skupina A: Václavovičová - Cíglerová 3:2, Čákorová - Václavovicová 3:0, Cíglerová - Čákorová 0:3. Tabulka skupiny A: 1. Tereza Čákorová (SKUŘ Plzeň, 6:0, 4 body), 2. Světlana Václavicová (Sokol Domažlice, 3:5, 3 body), 3. Lena Cíglerová (Sokol Plzeň V., 0:3, 2 body). Skupina B: Blechová - Jůzová 2:3, Matoušová - Blechová 3:0, Jůzová - Matoušová 1:3. Tabulka skupiny B: 1. Aneta Matoušová (Břasy, 6:1, 4 body), 2. Viktorie Jůzová (Sokol Plzeň V., 4:5, 3 body), 3. Tereza Blechová (Sokol Plzeň V., 2:6, 2 body).

Děvčata z KST Klatovy slaví první výhru v sezoně.Stolní tenistka KST Klatovy Andrea Hnojská.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Florbalisté Sport Clubu Klatovy (na archivním snímku hráči v černých dresech) dostali v Plzni za vyučenou. Domácí Gorily o výhře rozhodly ve třetí třetině.
Klatovy dlouho trápily florbalového lídra z Plzně, ve třetí třetině ale vyhořely

Skupina C: Hnojská - Fránová 3:0, Cíglerová - Jehlíková 0:3, Fránová - Jehlíková 0:3, Hnojská - Cíglerová 3:0, Cíglerová - Fránová 3:2, Jehlíková - Hnojská 0:3. Tabulka skupiny C: 1. Andrea Hnojská (KST Klatovy, 9:0, 6 bodů), 2. Petra Jehlíková (Pocinovice, 6:3, 5 bodů), 3. Nela Cíglerová (Sokol Plzeň V., 3:8, 4 body), 4. Kateřina Fránová (Trnová, 2:9, 3 body). Skupina D: Marešová - Riegerová 3:0, Šírerová - Bartošková 0:3, Riegerová - Bartošková 0:3, Marešová - Šírerová 3:0, Šírerová - Riegerová 0:3, Bartošková - Marešová 1:3. Tabulka skupiny D: 1. Zdeňka Marešová (Jiskra Domažlice, 9:1, 6 bodů), 2. Marta Bartošková (Sokol Plzeň V., 7:3, 5 bodů), 3. Štěpánka Riegerová (Kaznějov, 3:6, 4 body), 4. Anežka Šírerová (Horní Bělá, 0:9, 3 body).

Hokejisté TJ Sušice (na archivním snímku hráči v tmavých dresech) vyhráli i padli.
Sušice doma čepovala desítku, Winter Classic ve Stříbře nezvládla

Vyřazovací část (play-off) - čtvrtfinále: Tereza Čákorová - Petr Jehlíková 4:0, Viktorie Jůzová - Zdeňka Marešová 0:4, Andrea Hnojská - Marta Bartošková 4:0, Světlana Václavovicová - Aneta Matoušová 4:0, semifinále: Tereza Čákorová - Zdeňka Marešová 4:2, Andrea Hnojská - Aneta Matoušová 1:4, finále: Tereza Čákorová - Aneta Matoušová 4:2.

Výsledkový servis z turnaje čtyřhry mužů, žen a smíšených čtyřher najdete ZDE.

Hokejisté HC Klatovy (na archivním snímku hráči v bílých dresech) potvrdili papírové předpoklady, když v sobotu porazili domácí Ostrov 9:4.
Klatovy nasázely Čertům devět gólů, hattrickem se zaskvěli Kuchárik s Vizingerem