Lukáši Janouškovi se podařilo vyhrát babytenisový celostátní turnaj v Praze, který se konal na dvorcích Tempo Praha. Nejdříve vyhrál svoji skupinu a do závěrečného pavouka postoupil z prvního místa.

„Turnaj zastihl Lukáše ve velmi dobré formě, která se během turnaje stále stupňovala, a ve finále doslova deklasoval svoji finálovou soupeřku Allu Abeldinu ze Sokolova, které nepovolil uhrát ani jeden gam a turnaj zcela zaslouženě vyhrál," pochválil svého svěřence klatovský trenér Milan Janoušek.

Alla se však předvedla rovněž ve velmi dobré formě, když cestou do finále vyřadila několik favoritů, a to zejména Apeltauera a v semifinále Daniela Bernase, hájícího rovněž klatovské barvy. Ve finále na svého soupeře již však nestačila.

Stejně tak se dařilo klatovské Kateřině Čihákové, která se zúčastnila celostátního turnaje starších žákyň, který se konal v Nepomuku. Stejně jako Lukáš, tak i Kateřina tento turnaj zcela ovládla a vyhrála jej suverénním způsobem, přestože je věkem ještě mladší žákyně.

V semifinále si poradila s plzeňskou Anetou Šedivou 6:0, 6:1 a ve finále zdolala domácí naději Danielu Kulovou 6:1, 6:2. Společně s Michaelou Kouřilovou ovládla turnaj i ve čtyřhře.