Vřeskovičtí házenkáři byli v zápase lepší, vedli v poločase 9:8. Po přestávce domácí hodně přitvrdili a podle slov trenéra Vřeskovic Václava Votýpky šlo místy až o likvidační fauly ze strany nezvěstických hráčů. Již před koncem prvního poločasu musel předčasně ze hřiště obránce Josef Míka, který dostal ránu do obličeje a jeho krvavé zranění muselo být ošetřeno.

Vrcholem však byl likvidační faul domácího Trhlíka na nejlepšího hráče hostů z Vřeskovic Mirka Černého. V té době byl stav utkání 13:12 pro domácí, ale rozhodčí zápas po vážném zranění vřeskovického hráče ukončil. Mirka odvezla rychlá zdravotní péče do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Černého v plzeňské nemocnici lékaři hospitalizovali s otřesem mozku a zhmožděnou krční páteří. Nyní už bude propuštěn do domácího léčení, ale od házené si bude muset chvíli odpočinout.

O výsledku zápasu se bude rozhodovat u zeleného stolu. V nedohraném utkání dal nejvíce branek Mirek Černý - 5, Jan Černý 4, Jiří Vogeltanz 2 a Martin Simbartl 1.

Venku hrálo i „B“ družstvo mužů TJ Vřeskovice a do tabulky oblastní soutěže I. třídy si připsalo dva mistrovské body za výhru 27:20 v Nezvěsticích nad místním „C“ týmem. Zde za vítěze skoroval Jánský 12x, 6 branek přidal J. Černý starší, 5 Matoušek a 4 Simbartl.