V úvodním duelu nepřipustila překvapení bolešinská Kobra Stars, která vysoko 7:1 porazila Neznašovy. Byť v první minutě hry Kobra prohrávala, od osmé minuty utkání se už trefovaly jen její hráčky a gólmanka Neznašov lovila míč ze své sítě celkem sedmkrát. Čtyřmi góly přispěla k vítězství svého týmu Tereza Nováková.

Velkou bitvu i drama přineslo druhé utkání, v němž se týmy z Blovic a Plánice přetahovaly o vedení. Po první půli byl stav vyrovnaný. Po obrátce vedly Topovky, ale to jim vydrželo jen šest minut. Ovšem byly to právě hráčky z jižního Plzeňska, které dvě minuty před závěrečným hvizdem přece jen rozhodly o svém premiérovém vítězství.

Průběžné druhé místo bylo v sázce ve třetím duelu pátého hracího dne. I toto utkání bylo po prvním poločase gólově vyrovnané. Po poločase se ujaly vedení Dnešice, ale Křečandy o tři minuty stav srovnaly. A pak se potvrdilo staré známé „nedáš – dostaneš“.

Flamengo udělilo Křeči lekci z produktivity a během šesti minut jí nasázelo tři branky. Flamengo, za které se blýskla hattrickem zkušená Václava Ulrychová, se díky výhře zavěsilo na stříbrnou příčku za vedoucí Devilky.

Ty v plánické hale hrají ve velké pohodě a první místo si upevnily vítězstvím nad chanovickými Andělkami. Lví podíl na výhře měla ostřílená kanonýrka Šárka Andělová, která dala v utkání pět gólů. Takže s nadsázkou by se dalo říct, že Andělová rozstřílela Andělky.

Kobra Stars – Sokolky Neznašovy 7:1 (4:1, 8., 18., 25. a 40. Nováková, 13. a 36. Horová, 43. Farná – 1. Rendlová), Topovky Blovice – Plánice 3:2 (1:1, 16. a 48. Kaslová, 40. Hraničková – 17. Roubová, 46. Lupoměská), PS Křeč Mochtín – Flamengo Dnešice 2:5 (1:1, 12. Jílková, 34. Voráčová – 31., 41. a 42. Ulrychová, 14. Mazancová, 46. Hubková), Devils Klášter – Andělky Chanovice 7:3 (4:2, 2., 3., 15., 30. a 48. Andělová, 6. Křížová, 40. Škopková – 17. a 39. Niklová, 4. Simona Toningerová).