Klub Hammer´s Gym Běhařov uspěl na Slovak Open 2016

Běhařov – Koncem února odjela česká reprezentace kick᠆boxu Českého svazu fullcontactu (ČSFu) na turnaj Slovak Open, který se pravidelně koná v Banské Bystrici. Zpátky se vrátila bohatší o 108 medailí (35 zlatých, 32 stříbrných, 41 bronzových), z nichž 16 (devět zlatých, jednu stříbrnou, šest bronzových) vybojovali zástupci klubu Hammer´s Gym Běhařov.

7.3.2016

Úspěšná výprava klubu Hammer´s Gym Běhařov na Slovak Open 2016.Foto: Archiv ČSFu

Slovak Open je mezinárodní mistrovství Slovenska pořádané pod hlavičkou nejprestižnější světové asociace kickboxu WAKO. Turnaje se letos zúčastnilo přes 840 startujících z Maďarska, Ukrajiny, Polska, Chorvatska, Litvy, Srbska, Izraele, České Republiky a pořádajícího Slovenska.

Z České republiky byli vypraveny dva autobusy s kapacitou 60 míst. Tento výjezd ČSFu tak byl historicky nejpočetnějším, když výpravu tvořilo celkem 102 účastníků včetně trenérů a rozhodčích z různých klubů. Klub Hammer´s Gym odcestoval na turnaj v počtu 12 závodníků a dvou trenérů.

Výsledky kickboxerů klubu Hammer´s Gym Běhařov

Zlaté medaile:

Tereza Martínková v kategorii žen do 55 kg v disciplínách light-contact a kick-light.

Nikola Hammerová v kategorii juniorek do 60 kg v disciplínách light-contact a kick-light.

Aleš Martínek v kategorii mužů do 79 kg v disciplínách light-contact a kick-light.

Luboš Vanka v kategorii juniorů do 63 kg v disciplínách light-contact a kick-light.

Vojtěch Toman v kategorii starších žáků do 32 kg v disciplíně kick-light. Vojtěch byl nejmladším členem běhařovské výpravy.

Stříbrná medaile:

Petr Staněk v kategorii starších žáků do 52 kg v disciplíně kick-light.

Bronzové medaile:

Anna Tomanová v kategorii žen do 60 kg v disciplínách light-contact a kick-light.

Kristýna Lagronová v kategorii juniorek do 65 kg v disciplíně kick-light.

Ondřej Matějka v kategorii starších žáků nad 69 kg v disciplíně light-contact.

František Lagron v kategorii juniorů do 69 kg v disciplíně kick-light.

Filip Lagron v kategorii starších žáků do 63 kg v disciplíně light-contact.

Bojovat o cennější kovy zabránila Filipu a Františku Lagronovým zranění, kvůli kterým museli odstoupit.

Další člen týmu Kryštof Ruža, který startoval v kategorii mladších žáků do 37 kg v disciplíně points-fighting byl po pěkném výkonu vyřazen v eliminaci. Pro Kryštofa to byl první start na tak silně obsazeném mezinárodním turnaji.

Pochvalu za vzornou reprezentaci klubu a dosažené výsledky zaslouží všichni závodníci Hammer´s Gym.