Karolína Bezpalcová v hornoslezském městě vybojovala ve čtyřboji stříbro, Andrea Nushartová bronz, Jakub Hnát skončil čtvrtý a Natálie Hájková pátá. Ostatní závodníci z Klatov se umístili v elitní patnácce z celkového počtu 140 závodníků, včetně dvou oddílů ze sousedního Polska.

Krajský přebor ve futsale U13 - final four (TJ Sušice, TJ Start Luby, SK Klatovy 1898, Interobal Plzeň white).
OBRAZEM: Mladíci Sušice vyhráli krajský přebor ve futsale a slaví postup na MČR

V loňském roce Klatovští bojovali o účast na MS a MEJ. To se povedlo hned třem klatovským zavodnicím. Po mistrovství ČR v Ústí nad Labem, kde doslova zářili svými výkony (Karolína Bezpalcová - 2.místo, Iveta Bezpalcová - 1.místo a Natálie Hájková - 3.místo) si jistou účast na MS v Austrálii vybojovala trojice Karolína Bezpalcová, Iveta Bezpalcová a Natálie Hájková.

Klatovští záchranáři pojedou na MS a MEJ.Klatovští záchranáři pojedou na MS a MEJ.Zdroj: se svolením Karolíny Bezpalcové

Iveta a Natálie jsou zároveň nominované i na mistrovství Evropy juniorů, které bude hostit Německo. V širší nominaci je také Andrea Nushartová, která v Krnově vybojovala třetí místo a všichni ve městě pod Černou věží věří, že se tímto umístěním posunula blíž užšímu výběru a odjede reprezentovat do Německa společně s Ivetou Bezpalcovou a Natálii Hájkovou.

Autorka článku: Karolína Bezpalcová

Ilustrační snímek.
Mladé klatovské volejbalistky porazily Letnou, ale s Košutkou neměly nárok