Hrálo se jako obvykle na třech místech v republice, Klatovy zajížděly do Prahy, odkud si přivezly další tři body.

Tullamore Dew Klatovy -SK Sico Jilemnice 0:2
To co podle tabulky mohlo dávat naději na jednoduché body, bylo od začátku jinak. Jilemnice, která to té doby získala pouze jediný bod, přijela očividně v lepší sestavě a od úvodního hvizdu to bylo znát. Po mírně rozpačitém začátku jilemničtí hráči zaměstnávali obranu a brankáře Klatov více, než by si klatovští hráči přáli. Toto snažení naneštěstí vyvrcholilo v poslední minutě první půle, kdy Klatovy po chybě v obraně inkasovaly. Po změně stran však hráči Klatov výrazně přidali a výsledkem bylo větší množství šancí a např. Frous měl díky své bojovnosti několikrát možnost změnit skóre. Žádná z šancí však gólem neskončila, a tak příšla 27. minuta, kdy špatně vhozený aut Klatov poslal soupeře do brejkové situace, který této nabídnuté šance bez zaváhání využil. Poločas: 0:2.

Tullamore Dew Klatovy -SK Goll Běloves 5:4
Utkání, ve kterém se zrodil překvapivý, ale o to potěšující výsledek z pohledu klatovského celku. Bělověs, která měla do tohoto kola výbornou bilanci třech vyhraných zápasů a pouze jedné prohry, do tohoto utkání nastupovala jako jasný favorit. To byl možná důvod, proč začala hrát poněkud vlažně. Hned ve druhé minutě zápasu se uvolnil klatovský Frous, jehož střelu brankář vyrazil přímo na Strnada, který nekompromisně zavěsil. Na tento gól odpověděl brankou o dvě minuty později Havrda, jenže v 7. minutě Frous konečně skóroval a když v 9. minutě přidali branku též König a Vítovec, svítil na světelné tabuli stav 4:1 pro Klatovy. To už začínalo vypadat jako šance na pěkný výsledek. V 19. minutě sice snižoval opět Havrda, ale Klatovy znovu okamžitě odpověděly. Ve 20. minutě vstřelil gól do šatny Vítovec, a upravil tak poločasové skóre na 5:2.

Po změně stran soupeř výrazně zvýšil tempo a bylo vidět, že udělá všechno pro to, aby utkání otočil ve svůj prospěch. Hráči Klatov výborně bránili, avšak kvalitní soupeř dokázal nejdříve ve 26. minutě Srkalem a ve 28. minutě Eimerem snížit na rozdíl jediné branky. To zbývalo do konce ještě dlouhých dvanáct minut s pravidlem, že když je rozdíl ve skóre menší než tři branky, hrají se poslední tři minuty na čistý čas. Klatovští však podali v poslední minutách maximálně bojovný a obětavý výkon a překvapivé a vydřené vítězství udrželi až do konce. Poločas: 5:2. Branky: 2. Strnad, 7. Frous, 9. König, 9. a 20. Vítovec.

(mš, my)