V září se jeho čtyři fighteři, Luboš Vanka, Věra Andělová, Václav Pytel a Tereza Martínková, dostali do dvaceti osmičlenného týmu české reprezentace, který tento týden hájí barvy České republiky na mistrovství Evropy v kickboxu v chorvatské Pule.

V září se také závodníci CHB GYM Klatovy zúčastnili mezinárodního turnaje Czech open 2009 v Praze, který pořádal Český svaz fullcontaktu ve spolupráci se světovou kickboxerskou asociací WAKO. Tohoto tunaje se zúčastnilo cca 400 figterů z dvanácti států. Klatovský klub odjelo reprezentovat sedm zápasníků a všichni startovali v light contactu. Nevedli si špatně. 1. místa obsadili v mladších žácích - 32 kg Luboš Vanka, Dominik Pagurko ve starších žácích - 52 kg, Věra Andělová v kategorii starší žákyně - 55 kg, Anna Tomanová ve starších žákyních - 60 kg, Václav Pytel v juniorské kategorii - 63 kg a Tereza Martínková v juniorkách - 65 kg.

„Domů jsme se vraceli se šesti zlatými medailemi. Vlastimila Hrdličku zastavil v postupu za zlatým umístěním sporný verdikt rozhodčí, která ho diskvalifikovala za tvrdost. Všem se dostalo pochvaly a uznání od trenéra Romana Brandnera za vynikající předvedené výkony. Všichni potvrdili fyzickou i technickou připravenost k bojům na mezinárodním poli o ta nejlepší umístění,“ řekl trenér a organizátor klubu CHB GYM Klatovy Miloš Martínek.
„Klub CHB GYM Klatovy ukončí koncem září svoji činnost a od října přejdou všichni jeho členové do nově vzniklého klubu pod názvem HAMMERS GYM Běhařov, který je registrován pod Českým svazem fullcontactu. V podstatě dojde jen ke změně jména klubu, ale jinak to zásadně neovlivní fungování klubu.

Náš klub má v současné době dvacet pět trénujících fighterů, ale aktivně zápasí jen polovina. Zápasíme v light contactu v žákovských a juniorských kategoriích. V klubu se připravují i dospělí do plnokontaktních disciplín (full contact a K-1 rules). Hlavním trenérem klubu je Roman Brandner, trenér s licencí II. třídy. Pokud máte zájem o kickbox, přiďte, trénujeme každé úterý a čtvrtek od 18 do 19.30 hodin v hasičárně obce Běhařov. Více Informací také získáte na www.chbgymklatovy.wz.cz,“ dodal Martínek.