V sobotním rozběhu si Julie zkušeně pohlídala postup do nedělního finále, ačkoliv to pro ni byl po návratu ze studijní stáže teprve druhý závod v sezoně. Ve finále po bojovném výkonu obsadila časem 2:09,44 pěkné šesté místo.

Na halovém MČR ve vícebojích si vylepšil osobní rekord v sedmiboji mužů na úctyhodných 4850 bodů Jiří Bešta. V konkurenci mimo jiné dvou českých účastníků nedávného halového mistrovství světa v Glasgow Kopeckého a Stránského to stačilo na desáté místo s tím, že osmá pozice byla vzdálena „jen“ 23 bodů. Jiří Bešta tak potvrdil příslušnost k národní vícebojařské špičce.

Hokejistům HC Klatovy (na snímku hráči v bílých dresech v prvním semifinále krajské ligy) skončila sezona. Rebelům z Nejdku (černé dresy) podlehli i podruhé.
Stopka před branami finále. Hokejisté podlehli Rebelům i podruhé a končí

Halové MČR dorostu a juniorů bohužel musela kvůli nemoci oželet nejlepší klatovská sprinterka Kristýna Hozmanová, a tak jedinou zástupkyní pošumavského oddílu byla ve vrhu koulí juniorek Karolína Machová, která přešla nejen do kategorie juniorek, ale zejména k technice vrhu otočkou. Karolína se v nové kategorii s těžším náčiním a novou technikou neztratila a obsadila krásné páté místo za výkon 12,18 metru.

Na halovém MČR žactva reprezentoval klatovské barvy Marek Rendl, který si hned dva měsíce po přechodu z mladší kategorie odbyl svou premiéru na „mistráku“. Už samotná nominace na republikový šampionát mezi osmnáct nejlepších vrhačů pro něj byla velkým úspěchem, neboť mu k ní stačil jeden závod, a tak šlo pro tohoto talentovaného atletického univerzála především o sbírání zkušeností. Po zajišťovacím hodu už Marek Rendl neměl co ztratit, a tak riskoval, což vyústilo ve dva nezdařené pokusy. Konečná čtrnáctá příčka z prvního mistrovského závodu je ale i tak obrovským úspěchem.

Autoři: Vojtěch Koželuh, Martin Mangl

I. A třída, 18. kolo: TJ Start Luby (na snímku fotbalisté v červeno-bílých dresech) - FK Křimice 1:3 (1:1).
OBRAZEM: Luby zavzpomínaly na legendu, pak si to rozdaly s Křimicemi