Nejmladší závodnice Klára Hájková s parťačkou Adrianou Vlasákovou absolvovaly celý závod, kromě disciplíny 100 metrů plavání s překážkami a ploutvemi. Obě talentované a sportovně nadané klatovské dívky usilovaly o nejlepší umístění ve stejné kategorii, kdy Adriana Vlasáková si domů odvezla krásné páté místo a její kolegyně pěknou osmou příčku. Iveta Bezpalcová byla neporazitelná a domů si vezla nejcennější kov ve své kategorii.

Klatovské záchranářky v Neratovicích.Zdroj: Miroslav Bastl

Karolína Bezpalcová přivezla stejnou příčku z Podzimní ceny Neratovic jako její sestra, ale v jiné kategorii. Ve stejné kategorii jako byla Karolína Bezpalcová, závodily i Natálie Hájková, která obsadila sedmé místo a Andrea Nushartová, jež obsadila devátou pozici. Klatovským záchranářkám se velice podařily také štafetové závody ve složení Iveta a Karolína Bezpalcovy, Natálie Hájková a Andrea Nushartová. Tato dívčí skupina obsadila fantastickou druhou příčku.

Všechny dívky Klubu vodních záchranářů Klatovy přijely domů s radostí, že vylepšily svoje osobní rekordy a přivezly krásná umístění. Těší se na další závody, které se budou konat v Praze v Hostivaři na začátku listopadu.

Autoři: Miroslav Bastl, Martin Mangl

11. ročník Běhu klatovskou Hůrkou. O víkendu se koná ročník další.
Sportovní víkend na Klatovsku? Hokej, basketbal, florbal i Běh klatovskou Hůrkou