Klatovská děvčata pokračovala v týmovém výkonu, který předvedla den předtím na domácí palubovce proti Rakovníku, a konečně byla rovnocenným soupeřem pro všechny zúčastněné týmy.

TJ Klatovy - VK Karlovy Vary 1:2 (21, -21, -12). V úvodním zápase se Klatovům podařilo zaskočit juniorky VK Karlovy Vary a sebrat vedoucímu celku set. Ale potom již měly navrch Vary a zaslouženě vyhrály.

TJ Klatovy - SK Španielka Praha 2:0 (21, 22). Druhý zápas se klatovské volejbalistky s juniorkami Španielky trápily, ale nakonec v koncovce dokázaly zabrat a zvítězit.

TJ Klatovy - TJ Lokomotiva Plzeň 1:2 (-16, 21, -13). Třetí zápas byl pro klatovské hráčky herně nejhorší. Tentokráte mohly Lokomotivu porazit. V prvním setu si ale nedokázaly poradit v extralize kadetek s „povolenou“ clonou, kterou domácí praktikovali na každý svůj servis. Ve druhé si přijímající hráčky zvykly, že míč prostě chvilku nevidí, a dařilo se jim přijímat. Ale třetí, zkrácená sada, patřila už Plzeňankám.

TJ Klatovy - VSK Baník Sokolov 2:0 (17, 23). V posledním zápase prokázala každopádně větší chuť na vítězství děvčata z Klatov a zaslouženě zvítězila v posledních dvou setech z celkového počtu dvaceti, které odehrála za celý tento volejbalový víkend.

Sestava Klatov: Eliška Nejdlová, Kateřina Kocumová, Eliška Starecká, Lucie Valterová, Lucie Rychtaříková, Eva Zýková, Eva Palečková, Simona Šnejdarová, Eva Petrmichlová. Trenéři: Petr Hodan a Petra Kadlecová. (ph)