Hned začátkem března odlétla Tereza Martínková s českou reprezentací na nejprestižnější turnaj v Evropě Irish open 2010 do irského Dublinu. Tohoto turnaje se zúčastnilo přes 2000 zápasníků z 31 zemí světa. Bohužel byla vyřazena těsným výsledkem 2:1 v eliminaci reprezentantkou Norska.

Koncem března odjela Anna Tomanová, Dominik Pagurko a Tereza Martínková reprezentovat Českou republiku do německého Eberrswalde na turnaj Germany open 2010. Dominik si přivezl pohár za třetí místo v kategorii starších žáků, Anna hned dva poháry, a to za druhé místo v juniorkách a třetí místo v ženách. Posledním zástupcem klubu byla Tereza Martínkové, která vyhrála kategorii juniorek a v kategorii žen byla vyřazena v eliminaci.

Dalším turnajem v kalendáři kickboxu byl ve Vysokém Mýtě Národní pohár Čech a Moravy, kterého se zúčastnilo devět fighterů klubu.
Všichni podali výborné výkony, o čemž svědčí dosažené výsledky: Anna Tomanová - 1. místo - juniorky -60 kg; Václav Pytel - 1. místo - junioři -69 kg; Luboš Vanka - 1. místo - mladší žáci -37 kg; Dominik Pagurko - 1. místo - starší žáci -52 kg; Tereza Martínková - 1. místo - juniorky -65 kg , 1. místo - ženy -65 kg; Václav Kelner - 2. místo - mladší žáci -37 kg; Aneta Masná - 3. místo - mladší žákyně -28 kg; Aleš Martínek a Petr Klička byli vyřazeni v eliminacích.

Následovalo MČR v kickboxu, které se konalo v Zubří u Rožnova pod Radhoštěm v disciplínách lightcontact a lowkick. Z Hammers gym Běhařov se zúčastnilo sedm fighterů, kteří podali dobré výkony.

„Bohužel na umístění dvou našich borců, kteří mohli vybojovat titul, se podepsaly špatné výkony rozhodčích, kdy došlo k jejich diskvalifikaci. I přesto jsme se vrátili s dvěma tituly mistra České republiky. Tereza po třech předchozích druhých místech konečně vybojovala titul v kategorii žen a služebně nejmladší člen výpravy Vašek Černý v kategorii mladších žáků také,“ uvedl trenér Miloš Martínek.

Výsledky: Tereza Martínková 1. místo - ženy -65 kg; Václav Černý 1. místo - mladší žáci -28 kg; Anna Tomanová 2. místo - starší žákyně -60 kg + juniorky -60 kg; Václav Pytel 3. místo - junioři -69 kg; Aneta Masná 3. místo - mladší žákyně -28 kg; Dominik Pagurko 2.místo - starší žáci -52 kg, diskvalifikace ve finále; Luboš Vanka - mladší žáci -37 kg, diskvalifikace v eliminaci.

Šumava open v kickboxu pokračuje dnes dalším turnajem, který se koná v kulturním zařízení v Pocinovicích za účasti borců z jedenácti klubů západních, středních a jižních Čech. Pilířem tohoto turnaje bude pyramida v disciplíně K-1 o finanční prémii.