FOTBAL
Divize: SK Rakovník – Klatovy (NE, 15.00).
Krajský přebor: Vejprnice – Luby (SO, 15.00), Rapid Plzeň – Sušice (SO, 15.00, hř. UMT Doubravka), Nýrsko – Tachov (NE, 15.00).
1. A třída: Mochtín – Plzeň Černice (SO, 11.00, hř. Velké Hydčice), Žichovice – Zruč (SO, 15.00), Svéradice – Chlumčany (NE, 15.00), Plzeň Bukovec – Horažďovice (NE, 15.00).
Česká divize dorostu U19: Sedlčany – Klatovy (SO, 10.15, hř. Taverny).
Česká divize dorostu U17: Sedlčany – Klatovy (SO, 12.30, hř. Taverny).
O pohár starosty města Sušice: UMT Sušice; zápasy: Strážov – Klatovy B (SO, 12.00), Sušice B – Hradešice (NE, 17.15).

HOKEJ
Zimní stadion Klatovy
Krajská liga, play-off: Klatovy B – Kaznějov (NE, 19.00).
Liga staršího dorostu: Klatovy – Rokycany (NE, 16.15), Klatovy – Český Krumlov (ST, 17.15).
Turnaj 4. tříd: SO, 9.15 – 19.15.
Šumavská liga amatérského hokeje: Nýrsko – Čápi (NE, 9.15), Tango – Poběžovice (NE, 10.55), AutoKempf – Tomahawks (NE, 12.45).

Zimní stadion Sušice
Sušická liga hokeje: Old stars – Hrádek (ÚT, 20.15), Týnec – Petrovice (ST, 20.15), Stavební – Silnice (ČT, 20.15).

ZS Strakonice
Strakonický okresní přebor: Drahonice – Luby (NE, 16.00), Horažďovice – Strakonice B (NE, 18.15).

BASKETBAL
Husovo nám., Klatovy
Kvalifikace o MČR starších minižáků U13: Klatovy – Lokomotiva Plzeň (SO, 9.00), Klatovy – Rokycany (SO, 15.00).

VOLEJBAL
ZŠ Čapkova Klatovy
Krajský přebor mladších žákyň – 5. kolo: NE 18. 3.; zápasy Klatov: Klatovy – 15. ZŠ Plzeň (9.00), Klatovy – Chodov (12.00), Lokomotiva Plzeň – Klatovy (14.00).

SÁLOVÁ KOPANÁ
Sportovní hala Plánice
Dívčí amatérská liga – 12. kolo: SO 17. 3.; zápasy: PS Křeč Mochtín – Andělky Velký Bor (9.00), Sokolky Neznašovy – Devils Klášter (10.00), Plánice – Topovky Blovice (11.00), Ženy, s. r. o. – Kobra Stars (12.00).

NOHEJBAL
Na Vodojemu Klatovy
Winter Bobr Cup – 5. ročník: turnaj trojic; SO 17. 3.; začátek v 9 hodin; informace: Zdeněk Svoboda (telefon 739 995 804)

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
Ski areál Špičák
Šumavský pohárek č. 7 - závěrečný: závod v obřím slalomu; SO 17. 3.; kategorie U8, U10, U12, U14 a U16; start 1. kola: 14.00; start 2. kola: 30 minut po dojetí 1. kola; pořádá: SK Arnika Plzeň.

SPORTOVNÍ STŘELBA
KD Svrčovec
Pohár mládeže SSK Klatovy – 5. závod: NE 18. 3.; pětikolový pohár ve střelbě ze vzduchové pušky 30 ran vleže; zahájení závodu: 9.00; kategorie: U12, U14, U12 s oporou; startovné: 100 Kč.

JEZDECTVÍ – PARKUR
Dvůr Krutěnice
Jarní cena Krutěnic: NE 18. 3.; start soutěží: 9.00; soutěže: hobby do 90 cm, stupňovaná obtížnost ZP, stupňovaná obtížnost do 100 cm, ZP, Z, ZL.

ŠACHY
Sokolovna Klatovy
2. liga: Klatovy – Praha-Vršovice (10.00). Krajský přebor II. třídy: Klatovy B – HeřNýř (10.00).