HOKEJ
Zimní stadion Klatovy
Krajská liga, finále play-off: Klatovy B – Domažlice (NE, 16.45).
Strakonický okresní přebor – semifinále: Luby – Drahonice (SO, 18.15).
Liga mladšího dorostu: Klatovy – Mladá Boleslav (PÁ, 17.30).
Liga starších žáků: Klatovy – Milevsko (NE, 11.15).
Liga mladších žáků: Klatovy – Milevsko (NE, 9.15).
Přátelský zápas SHC Klatovy – Fanklub HC Klatovy: NE 25. 3.; od 15.15 hodin; posezonní rozloučení hokejistů SHC Klatovy s fanoušky; zájemci o zápas se mohou hlásit Jiřímu Zavřelovi (tel.: 721 977 839); po zápase společné focení a autogramiáda hokejistů a posezení U Šroubka.
Ledový ISOH Cup – 10. ročník: SO 24. 3.; 8.00 – 18.00; týmy: HC AutoKempf, HC Ctidružice, HC Vegitrans, HC Stavpartner, HC Dynamo, HC Modrý klokan; doprovodný program s dárkem pro každého účastníka; tipovací soutěž; soutěž o nejlepšího střelce; focení s maskoty turnaje v životní velikosti.

Zimní stadion Sušice
Krajská liga přípravek: Sušice – Veselí nad Lužnicí (NE, 12.00).
Sušická liga hokeje: Týnec – Silnice (SO, 11.30).

ZS Strakonice
Strakonický okresní přebor – semifinále: Katovice – Horažďovice (NE, 16.00), Drahonice – Luby (PO, 16.00), Horažďovice – Katovice (PO, 18.15).

BASKETBAL
Husovo nám., Klatovy
2. liga mužů, play-off: Klatovy – Rokycany (SO, 19.00).
Liga kadetek U17, finálová skupina: Klatovy – Brandýs nad Labem (SO, 17.00), Klatovy – Žďár nad Sázavou (NE, 10.00).
Liga mladších žáků U14: Klatovy – Tábor (SO, 15.00).
Kvalifikace o NF mladších minižáků U12: Klatovy – Domažlice (NE, 12.00).

VOLEJBAL
ZŠ Čapkova Klatovy
Krajský přebor žákyň – 6. kolo: NE 25. 3.; od 9.00.

SÁLOVÁ KOPANÁ
Sportovní hala Plánice
Dívčí amatérská liga – 13. kolo: SO 24. 3.; zápasy: Kobra Stars – Plánice (8.00), Topovky – Sokolky (9.00), Andělky – Ženy (10.00), Devils – Křeč (11.00).

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
Lyžařský areál Špičák
KO slalom: SO 24. 3.; kategorie: mladší a starší žáci, muži, ženy; start závodu: 10.00; pořádá: TJ SA Špičák a SK Arnika Plzeň.

PŘESPOLNÍ BĚH
Hostinec Dolany
Běh okolo Komošína: 3. závod dolanské běžecké ligy; SO 24. 3.; prezence: 9.00 – 9.45; hromadný start: 10.00; trať: 6 km; vyhlášení: do 11.30; po vyhlášení běhu následuje celkové vyhlášení dolanské běžecké ligy; informace: Karel Voráček, tel.: 604 321 702.