FOTBAL

Divize: Sedlčany – Klatovy (NE, 14.30).
Krajský přebor: Luby – Horní Bříza (SO, 14.30), Sušice – Nýrsko (NE, 14.30, hř. UMT).
1. A třída: Žichovice – Mochtín (odloženo), Rokycany B – Svéradice (NE, 14.30, hř. UMT), Chlumčany – Horažďovice (SO, 14.30).
Česká divize dorostu U19: Klatovy – Třeboň (SO, 10.00, hř. Janovice nad Úhlavou).
Česká divize dorostu U17: Klatovy – Třeboň (SO, 12.15, hř. Janovice nad Úhlavou).
O pohár starosty města Sušice: UMT Sušice; zápasy: Sušice C/dorost – Sušice B (NE, 12.00), Hradešice – Strážov (NE, 16.30).

HOKEJ

Zimní stadion Klatovy
Krajská liga, play-off: Klatovy B – Kaznějov (PÁ, 20.30).
Krajská soutěž, play-off: Malá Víska – Pubec Plzeň (NE, 11.00).
Strakonický okresní přebor: Luby – Horažďovice (SO, 18.45).
Liga mladšího dorostu: Klatovy – Liberec B (NE, 13.15).
Liga starších žáků: Klatovy – Strakonice (SO, 14.45).
Liga mladších žáků: Klatovy – Strakonice (SO, 12.45).
Šumavská liga amatérského hokeje: Nýrsko – Tomahawks (NE, 9.15), Tango – Čápi (NE, 17.45), Poběžovice – AutoKempf (NE, 19.25).

Zimní stadion Sušice
Liga starších žáků: Sušice – Tábor (SO, 14.30).
Krajská liga přípravek: Sušice – J. Hradec (SO, 12.00).
Sušická liga hokeje: Stavební – Old stars (ÚT, 20.15), Petrovice – Silnice (ST, 20.15), Stavební – Týnec (ČT, 20.15).

BASKETBAL

Husovo nám., Klatovy
2. liga žen: Klatovy – HB Basket (SO, 13.45), Klatovy – Litoměřice (NE, 12.30).
Liga kadetů U17, play-out: Klatovy – Roudnice nad Labem (SO, 19.00), Klatovy – Sparta Praha (NE, 10.45).
Liga mladších žáků U14: Klatovy – Louny (SO, 10.15), Klatovy – Slaný (NE, 14.15 a 16.00).
Liga mladších žákyň U14: Klatovy – DBaK Plzeň (PÁ, 18.00).
Kvalifikace o národní finále ml. minižáků U12: Klatovy – Loko Plzeň (SO, 17.15), Klatovy – Rokycany (NE, 9.00).
Kvalifikace o národní finále ml. minižákyň U12: Klatovy – DBaK Plzeň (SO, 8.30), Klatovy – Loko K. Vary (SO, 15.30).

FLORBAL

ZŠ Čapkova Klatovy
2. liga dorostenců: NE 11. 3.; zápasy Klatov: Klatovy – K. Vary B (12.45), Klatovy – Sokolov (16.30).

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ

Belveder, Železná Ruda
Závod v paralelním slalomu žactva a juniorů: SO 10. 3.; kategorie: U6, U8, U10, U12, U14, U16, U18, U21; start prvního závodníka: žactvo v 9.15, junioři do 15 minut od vyhlášení vítězů žactva, nejdříve ve 13 hodin; pořádá: SK Sokol Špičák.

Ski areál Špičák
Šumavský pohárek č. 6: závody v obřím slalomu; NE 11. 3.; kategorie U8, U10, U12, U14 a U16; start 1. kola: 10.00; start 2. kola: bude upřesněn po dojetí 1. kola; pořádá: TJ SA Špičák.