FOTBAL
Pohár PKFS – 1. kolo: Hrádek – Horažďovice (SO, 13.30). Chanovice – Nepomuk (SO, 13.30).
Přípravné zápasy: Sušice – Plzeň Košutka (SO, 14.00, hř. UMT). Sušice – Osek (NE, 15.45, hř. UMT).

HOKEJ
Zimní stadion Klatovy
2. liga: Klatovy – Tábor (SO, 17.30). Liga mladšího dorostu: Klatovy – Hvězda Praha (PÁ, 18.45). Okresní přebor Strakonicka: Luby – Drahonice (SO, 14.00). Šumavská liga amatérského hokeje: Nýrsko – Tango (NE, 12.45), Tomahawks – Poběžovice (NE, 14.25), Čápi – AutoKempf (NE, 18.00).
Zimní stadion Sušice
Krajská liga mužů: Sušice – Rokycany (NE, 16.00). Liga starších žáků: Sušice – Rokycany (SO, 12.45). Sušice – Třemošná (ČT, 15.30). Krajská liga přípravek: Sušice – Motor Č. Budějovice (NE, 13.00). Sušická liga hokeje: Týnec – Silnice (ÚT, 20.15), Hrádek – Petrovice (ST, 20.15), Old stars – Otavstroj (ČT, 20.15).
ZS Strakonice
Okresní přebor Strakonicka: Strakonice B – Horažďovice (NE, 16.15).

BASKETBAL
Husovo nám., Klatovy
2. liga žen: Klatovy – DBaK Plzeň (NE, 11.00). Liga kadetů U17: Klatovy – Č. Budějovice (SO, 15.30). Liga mladších žáků U14: Klatovy – Lokomotiva Plzeň (SO, 13.30), Klatovy – Chomutov (NE, 9.00). Oblastní přebor ml. minižáků U12: Klatovy – Cheb (SO, 10.00 a 11.45).

VOLEJBAL
ZŠ Čapkova Klatovy
Krajský přebor 1. třídy mužů: Klatovy – Sokolov (SO, 10.00 a 14.00). Krajský přebor I. třídy žen: Klatovy – Město Touškov (SO, nehraje se - kontumace ve prospěch Klatov). Krajský přebor mladších žákyň „4“: 5. kolo, turnaj, NE 11. 2., od 9.00.

SÁLOVÁ KOPANÁ
Hala Pod Vodojemem, Klatovy
Zimní amatérská liga – 8. kolo: NE 11. 2.; zápasy: Tučňáci – Křeč (10.00), Real Hybrid – Draci (10.45); pořádá ST Smrk.
Sportovní hala Plánice
Dívčí amatérská fotbalová liga – 8. kolo: SO 10. 2., zápasy: Andělky – Topovky (9.00), Křeč – Kobra Stars (10.00), Ženy – Devils (11.00), Plánice – Sokolky (12.00).

FLORBAL
Hala CMS Klatovy
Liga dorostenek – 10. kolo: SO 10. 2.; zápasy Klatov ve skupině: Klatovy – Klatovy B (9.50), M. Lázně – Klatovy (11.30), Klatovy B – M. Lázně (13.10).

PŘESPOLNÍ BĚH
Hostinec Dolany
Běh na Komošín: 2. závod dolanské běžecké ligy; NE 11. 2.; prezence: od 9.00; hromadný start: 10.00; trať: 4,5 km; informace: Karel Voráček, tel.: 604 321 702.

ŠACHY
Sokolovna Klatovy
2. liga, sk. A: Klatovy – Kozolupy (NE, 10.00). Krajský přebor II. třídy: Klatovy B – Planá u M. Lázní (NE, 10.00).