HOKEJ
Zimní stadion Klatovy
Krajská soutěž mužů: Malá Víska – Radobyčice (SO, 16.45), Malá Víska – Horní Lukavice (PO, 20.00).
Liga staršího dorostu: Klatovy – Benešov (PÁ, 19.45), Klatovy – Český Krumlov (NE, 13.30).
Liga mladšího dorostu: Klatovy – Benátky nad Jizerou (SO, 12.15).
Krajská liga přípravek – 4. třída: Klatovy – Plzeň 1929 (SO, 10.30).
Minihokej 3. třída: turnaj, týmy: Klatovy, Plzeň 1929, Třemošná (NE, 9.30 – 13.00).
Šumavská liga amatérského hokeje: Poběžovice – Čápi (SO, 18.45), Tomahawks – Nýrsko (NE, 16.15), Čápi – Tango (NE, 17.55), AutoKempf – Poběžovice (NE, 19.45).

Zimní stadion Sušice
Krajská liga mužů: Sušice – Třemošná (NE, 16.00).
Sušická liga hokeje: Old stars – Týnec (ÚT, 20.15), Otavstroj – Stavební (ST, 20.15), Petrovice – Silnice (ČT, 20.15).
Týden hokeje – Pojď hrát hokej: zábavná akce pro děti od 4 do 8 let, na které si vyzkouší být hokejistou; ST 24. 1.; začátek v 16 hodin; každé dítě dostane hokejový dárek; co s sebou: brusle, helmu a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice); informace: Petr Mařík, tel.: 603 223 653.

ZS Strakonice
Okresní přebor Strakonicka: Horažďovice – Drahonice (NE, 17.45).

BASKETBAL
Husovo nám., Klatovy
Liga juniorek U19: Klatovy – Kladno (SO, 19.00).
Liga starších žáků U15: Klatovy – Děčín (SO, 17.00), Klatovy – Liberec (NE, 11.00).
Oblastní přebor st. minižáků U13: Klatovy – Karlovy Vary (SO, 10.00 a 11.45).
Oblastní přebor st. minižákyň U13: Klatovy – Tatran Kraslice (SO, 13.30 a 15.15).

Hala Pod Vodojemem Klatovy
Oblastní přebor ml. minižáků U12: Klatovy – Sokolov (PÁ, 16.00 a 17.30).

Celkovými vítězi Husqvarna Cupu 2017 se stali Tomáš Görner (č. 67) a Petra Dolejšová (č. 116) z Atletiky Klatovy. Snímek je ze startu Husínského krosu.
Vítězství v Husqvarna Cupu obhájili Görner a Dolejšová



VOLEJBAL
ZŠ Čapkova Klatovy
Krajský přebor I. třídy žen: Klatovy – Kladruby (SO, 9.00 a 13.00). 1. liga juniorek: Klatovy – Tábor (SO, 11.00 a 15.00).

SÁLOVÁ KOPANÁ
Hala Pod Vodojemem, Klatovy
Zimní amatérská liga – 5. kolo: NE 21. 1.; zápasy: Tučňáci – Draci (10.00), ST Smrk – Křeč (10.45); pořádá Real Hybrid.

ZŠ Čapkova Klatovy
Turnaj mladších žáků SK Klatovy 1898: NE 21. 1., start zápasů: 9.00; předpokládaný konec: 14.30; týmy: Klatovy I a II, Viktoria Plzeň U13, Horažďovice, Přeštice, Vimperk, Petřín Plzeň U12, Košutka Plzeň.

FLORBAL
Hala ZŠ Měčín
Liga mladších žákyň: SO 20. 1., začátek zápasů: 9.00; turnaj; týmy: Klatovy, Slavia Plzeň, Rokycany, Tlučná.

PŘESPOLNÍ BĚH
Běh Komošínem – O pohár Karla a Zdenky Sekyrových, 1. ročník: SO 20. 1.; prezence v hostinci na návsi v Dolanech; hromadný start: 10.00; trať: 4,5 km; informace: Karel Voráček, tel.: 604 321 702.

JEZDECTVÍ – PARKUR
Dvůr Krutěnice
Skokové soustředění juniorů a dětí: SO 20. 1. a NE 21. 1.; začátek v sobotu v 10 hodin; informace: Eva Mentlíková, tel.: 777 269 148.

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
Železná Ruda – Pancíř
Šumavský pohárek – 2. závod: SO 20. 1.; závody přípravek a žákovských kategorií v obřím slalomu; začátek závodů: 10.00; pořádá Tatran Železná Ruda; informace: Petr Najman, telefon 724 524 652.

Ilustrační foto
Týmy z krajského přeboru zahájily zimní přípravu