BASKETBAL

Hala Husovo náměstí, Klatovy

Baráž o 2. ligu mužů: BK Klatovy B – TJ Thermia Karlovy Vary (SO 23. dubna, 18.00).

NOHEJBAL

Hřiště u sokolovny Horažďovice

1. liga mužů: TJ Sokol Horažďovice VYNK Hapon – TJ Spartak MSEM Přerov (SO 23. dubna, 15.00).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Vřeskovice

Oblastní přebor žen: Vřeskovice – Chudenice (SO 23. dubna, 14.00).

Chudenice

Oblastní soutěž I. třídy mužů: Chudenice – Ždírec (NE 24. dubna, 13.00). Oblastní přebor žen: Chudenice – Přeštice B (NE 24. dubna, 15.00).

MALÁ KOPANÁ

Klatovská Kapitol liga – 1. kolo: SO 23. dubna – NE 24. dubna; 1. liga: AFK Bidlo – Mušlák team (SO, 12.00, Masarykova ZŠ, KT), Fireballs – Vilyž team (SO, 10.30, Masarykova ZŠ, KT), Buvolls Nýrsko – Modrá nudle (NE, 10.00, Nýrsko), Černý uhlí – Norton Milence (SO, 15.00, Masarykova ZŠ, KT). 2. liga: ST Smrk – Draci Klatovy (NE, 10.30, sokolský stadion, KT), AFK Geroj – Magic (SO, 9.00, Masarykova ZŠ, KT), SH Bukvy Tokio – Divadlo snů (NE, 17.00, Točník), Tady a teď – PS Křeč Mochtín (NE, 12.00, Masarykova ZŠ, KT).

PŘESPOLNÍ BĚH

Lesopark Luh na ostrově Santos, Sušice

Sušický horský běh – 5. ročník: SO 23. dubna; prezence 10.00 – 12.30 hodin; start hlavního závodu (22 km) pro všechny kategorie dospělých v 13 hodin; start dětských kategorií postupně od 13.15 hodin; startovné 220 Kč za hlavní závod, 50 Kč za dětské závody.

ATLETIKA

Atletický stadion TJ Sušice

Veřejný vrhačský čtyřboj – 9. ročník: NE 24. dubna; disciplíny: kladivo, koule, disk, oštěp; kategorie: starší žáci a žákyně, dorostenci a dorostenky, junioři a juniorky, muži a ženy; přihlášky: 8.30 – 9.30 hodin; startovné: 100 Kč, žactvo 50 Kč; start závodů v 10 hodin; informace u pořadatelů Martina Jirouška na telefonním čísle 604 890 997 nebo Zdeňka Nešpora na čísle 723 800 344.

BADMINTON

Hala CMS Klatovy

Tradiční badmintóny: SO 23. dubna; turnaj jednotlivců, prezence 8.15 – 8.45 hodin; začátek v 9 hodin; konec cca v 17 hodin; disciplíny: dvouhra muži, dvouhra ženy, smíšená čtyřhra, čtyřhra muži, čtyřhra ženy; přihlášky do pátku 22. dubna do 20 hodin na e-mail badminton@zbrkly-uder.cz; startovné 90 Kč dvouhry, 80 Kč čtyřhry; informace na telefonech 721 482 727 a 777 700 703.

FLORBAL

Hala ZŠ Čapkova Klatovy

Liga starších žáků – skupina 1, 1. koš: SO 23. dubna, turnajový systém, šest týmů, FbŠ Plzeň – SC Klatovy (8.40), SC Klatovy – TJ Jiskra Domažlice (11.20).