HOKEJ

Zimní stadion Klatovy

Krajská liga mužů – play-off: HC Klatovy B – HK Rokycany (PÁ 18. března, 20.30).

SPL Cup: HC 2009 Nýrsko – HC Tomahawks (NE 20. března, 11.00), HC Poběžovice – HC AutoKempf (NE 20. března, 12.40), AHC Gladiators – HC Tango (PO 21. března, 19.45).

Dorost – kvalifikace o ligu SD: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov (PÁ 18. března, 18.00).

Liga starších žáků: HC Klatovy – IHC Písek (SO 19. března, 11.15), HC Klatovy - KLH Vajgar Jindřichův Hradec (ÚT 22. března, 17.30). 

Liga mladších žáků: HC Klatovy – IHC Písek (SO 19. března, 9.15), HC Klatovy - KLH Vajgar Jindřichův Hradec (ÚT 22. března, 15.30). 

BASKETBAL

Hala na Husově náměstí, Klatovy

Starší minižáci U13 – kvalifikace o předkolo MČR: BK Klatovy – BK Lokomotiva Plzeň (ÚT 22. března, 18.00).

Nejmladší minižáci U11 – kvalifikace o národní finále: BK Klatovy – BK Jiskra Domažlice (SO 19. března, 9.00), BK Lokomotiva Plzeň – BK Klatovy (SO 19. března, 17.00).

Hala CMS Klatovy

Mladší minižáci U12 – kvalifikace o národní finále: BK Klatovy – BK Jiskra Domažlice (PÁ 18. března, 18.00).

FOTBAL

Hřiště s umělou trávou, Sušice

Turnaj El-West Reality: O 7. místo: TJ Sušice B – TJ ARBO Velhartice (SO 19. března, 12.00). O 5. místo: TJ Měcholupy – TJ Sokol Hradešice (NE 20. března, 12.00). O 3. místo: SK Kovodružstvo Strážov – SK Klatovy 1898 B (NE 20. března, 14.00), Finále: TJ Svatobor Hrádek – TJ Tatran Dlouhá Ves (NE 20. března, 16.00).

VOLEJBAL

Hala ZŠ Čapkova, Klatovy

Krajský přebor I. třídy žen: SK Volejbal Klatovy – TJ Union Plzeň (SO 19. března, 9.00 a 13.00).

1. liga juniorek – skupina o 7. – 12. místo: SK Volejbal Klatovy – SK Třebín (SO 19. března, 11.00 a 15.00).

Krajský přebor kadetek: NE 20. března, SK Volejbal Klatovy – Volejbal Domažlice (9.00), Volejbal Domažlice – VK Rokycany (11.30), SK Volejbal Klatovy – VK Rokycany (14.00).

Krajský přebor mladších žákyň „6": NE 20. března, turnaj, začátek v 9 hodin).

SÁLOVÁ KOPANÁ

Sportovní hala, Plánice

Dívčí amatérská fotbalová liga – 15. kolo: SO 19. března; PS Křeč Mochtín – Sokolky Neznašovy (9.00), Andělky Velký Bor – Plánice (10.00), Devils Dvorec – SK Letiny (11.00), Kobra Stars – Vodní Panterky (12.00); pořadatel: Andělky Velký Bor.

PŘESPOLNÍ BĚH

Klatovy

Klatovská desítka – 3. ročník: NE 20. března; druhý závod Husqvarna Cupu 2016; místo: parkoviště před plaveckým bazénem; délka tratí: muži a junioři 10 km, ženy, juniorky a muži nad 70 let 5 km, vložený závod pro dorost a starší žactvo 1 km; povrch: asfalt; prezence: 8.30 – 9.30 hodin; start závodu: vložený závod 9.30 hodin, hlavní závod 10 hodin; startovné: 70 Kč, žáci a dorost zdarma; organizátor: Pavel Matejčík a Atletika Klatovy, tel. 724 158 690, e-mailová adresa Matej.kt@email.cz.

Sušice

Memoriál Evy Hrabové – 6. ročník: SO 19. března; místo: spojnice ulic Pod Svatoborem a U Kapličky; cíl: vrchol schodiště před chatou Svatobor; prezence: 12 – 13.15 hodin; start závodu: 13.30 hodin; startovné: 100 Kč, účastníci dětských kategorií 50 Kč (v ceně je občerstvení); pořadatel: Michal Hrabý a High Point Bike 
Team Sušice, tel. 777 722 756.