HOKEJ

Zimní stadion Klatovy

2. liga, sk. Západ: SHC Klatovy – HC Kobra Praha (PO 7. března, 18.00).

Okresní přebor Strakonicka: TJ Start Luby – Sokol Drahonice (NE 6. března, 16.45).

SPL Cup: HC Tango – HC Poběžovice (NE 6. března, 19.15), HC 2009 Nýrsko – HC AutoKempf (ÚT 8. března, 20.15), AHC Vačice – AHC Gladiators (ST 9. března, 18.30), HC Tango – HC Vizi Auto (ST 9. března, 21.10).

Liga juniorů, sk. Západ: HC Klatovy – HC Letci Letňany (NE 6. března, 10.00).

Krajská liga jižních Čech dorostu: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov (SO, 5. března, 14.45).

Liga starších žáků: HC Klatovy – HC Motor České Budějovice (SO 5. března, 12.30).

Liga mladších žáků: HC Klatovy – HC Motor České Budějovice (SO 5. března, 10.30).

Krajský přebor 4. tříd: HC Klatovy – HC Meteor Třemošná (NE 6. března, 13.45).

Zimní stadion Strakonice

Okresní přebor Strakonicka: HK Katovice – HC Horažďovice (SO 5. března, 15.30).

BASKETBAL

Hala na Husově náměstí, Klatovy

Krajský přebor I. třídy mužů: BK Klatovy B – BK Mariánské Lázně (SO 5. března, 19.00).

Liga kadetek U17, sk. A: BK Klatovy – BK Brandýs nad Labem (SO 5. března, 17.00), BK Klatovy – USK Praha B (NE 6. března, 9.00).

Liga mladších žákyň U14, sk. A: BK Klatovy – BK Strakonice (SO 5. března, 15.00).

Mladší minižákyně U12 – kvalifikace o národní finále: BK Klatovy – DBaK Plzeň (SO 5. března, 9.00), BK Lokomotiva Karlovy Vary – BK Klatovy (SO 5. března, 13.00), DBaK Plzeň – BK Klatovy (NE 6. března, 11.00).

FOTBAL

Hřiště s umělou trávou, Sušice

Turnaj El-West Reality – 2. kolo: TJ Svatobor Hrádek – SK Kovodružstvo Strážov (SO 5. března, 18.00), TJ Tatran Dlouhá Ves – TJ Sokol Hradešice (SO 5. března, 19.45), TJ ARBO Velhartice – SK Klatovy 1898 B (NE 6. března, 14.45), TJ Měcholupy – TJ Sušice B (NE 6. března, 16.30).

SÁLOVÁ KOPANÁ

Sportovní hala, Plánice

Dívčí amatérská fotbalová liga – 13. kolo: SO 5. března; SK Letiny – Kobra Stars (9.00), Plánice – Devils Dvorec (10.00), Sokolky Neznašovy – Andělky Velký Bor (11.00), Šelmy Blovice – PS Křeč Mochtín (12.00); pořadatel: SK Letiny.

KARATE

Hala ZŠ Čapkova, Klatovy

Krajská liga mládeže – 1. kolo: NE 6. března; disciplíny: kata a kumite; 8.30 – 9.30 registrace závodníků, 9.30 – 10.00 losování, porada koučů a rozhodčích, 10.00 zahájení soutěže; pořadatel: Karate Klub Klatovy (telefon 604 747 654, e-mail karate3k@seznam.cz).

ŠIPKY

Sportbar Stará Rychta, Klatovy

Stará Rychta Cup 2016 – 3. kolo: SO 5. března, 14.00.