HOKEJ

Zimní stadion Klatovy

SPL Cup: HC Vizi Auto – AHC Gladiators (SO 20. února, 17.00), HC AutoKempf – HC Tomahawks (NE 21. února, 14.45), HC Tango – HC 2009 Nýrsko (NE 21. února, 17.45), AHC Vačice – HC Poběžovice (NE 21. února, 19.25), HC AutoKempf – HC Tango (ST 24. února, 20.30).

Liga juniorů, sk. Západ: HC Klatovy – HC Stadion Litoměřice (NE 21. února, 10.00).

Krajská liga dorostu jižních Čech: HC Klatovy – HC DDM Rokycany (SO 20. února, 11.00), HC Klatovy – HC Domažlice (PO 22. února, 18.00).

Krajský přebor 4. tříd: HC Klatovy – HC Domažlice (SO 20. února, 13.30).

Zimní stadion Strakonice

Okresní přebor Strakonicka: HK Katovice – TJ Sušice (SO 20. února, 17.45); HC Horažďovice – Sokol Drahonice (NE 21. února, 15.15).

BASKETBAL

Hala na Husově náměstí, Klatovy

Krajský přebor nejmladších minižáků U11: BK Klatovy – BK Lokomotiva Plzeň (NE 21. února, 14.30 a 16.00).

FOTBAL

Hřiště s umělou trávou, Sušice

O pohár starosty města Sušice – 4. kolo: TJ Sušice – TJ Start Luby (SO 20. února, 16.00), FK Nepomuk – TJ Sokol Pačejov (NE 21. února, 14.00).

VOLEJBAL

Hala ZŠ Čapkova, Klatovy

Krajský přebor I. třídy mužů: SK Volejbal Klatovy – TJ Union Plzeň (SO 20. února, 10.00 a 13.00).

SÁLOVÁ KOPANÁ

Hala Pod Vodojemem, Klatovy

Klatovská amatérská liga – nadstavbová část: NE 21. února, FC BS Stars Klatovy – SK Panters Klatovy (9.00), AFK Bidlo – PS Křeč Mochtín (9.45), FC Tučňáci – Draci KT (10.30), Real Hybrid – ST Smrk Klatovy (11.15), pořadatel: ST Smrk.

Sportovní hala Plánice

Dívčí amatérská fotbalová liga – 12. kolo: SO 20. února, Devils Dvorec – PS Křeč Mochtín (9.00), Kobra Stars – Šelmy Blovice (10.00), Vodní Panterky – Sokolky Neznašovy (11.00), SK Letiny – Plánice (12.00), pořadatel: Šelmy Blovice.

FLORBAL

Tělocvična Masarykovy ZŠ, Klatovy

Turnaj pro základní a střední školy: II. kategorie (6. a 7. třídy ZŠ) a IV. kategorie (SŠ): (PO 22. února), I. kategorie (5. třídy ZŠ) a III. kategorie (8. a 9. třídy ZŠ) (ÚT 23. února), prezence: 7.00 – 7.45, začátek turnajů: 8.00, uzávěrka přihlášek byla 17. února, informace získáte u Pavly Vlčkové na telefonním čísle 376 311 345 nebo e-mailu vllckovapavla@seznam.cz.

PÁKA

Pivovar Bezděkov

Šumavský medvěd – amatérská soutěž v páce za dohledu profesionálních sportovců v armwrestlingu: SO 20. února; prezence a vážení: 15.00 – 16.00; kategorie: muži do 85 kg pravá ruka, muži do 85 kg levá ruka, muži nad 85 kg pravá ruka, muži nad 85 kg levá ruka, ženy bez rozdílu vah; startovné: muži 100 Kč za jednu ruku, 150 Kč za obě ruce, ženy 60 Kč; více informací na telefonním čísle 608 740 990.