Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kdy a kam o víkendu za sportem

Klatovsko - Klatovští hokejisté nastoupí v neděli na domácím ledě proti pražské Kobře, pokračuje i klatovská Open liga

15.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Yvetta Musílková

HOKEJ

II. liga: SHC Klatovy – HC Kobra Praha (NE 17. října, 17.00).

Liga juniorů: HC Sokolov – HC Klatovy (PÁ 15. října, 19.00), HC Klatovy – KLH Vajgar Jindřichův Hradec (NE 17. října, 11.30).

Liga staršího dorostu: HC Klatovy – HC Hvězda Praha (PÁ 15. října, 18.00), HC Junior Mělník – HC Klatovy (NE 17.30).

Krajská soutěž mladšího dorostu: HC Klatovy – HC Milevsko 2010 (SO 16. října, 15.45).

Žákovská liga starších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy (NE 17. října, 14.00).

Žákovská liga mladších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy (NE 17. října, 12.00).

Krajská liga 4. tříd: HC Klatovy – HC Mariánské Lázně (SO 16. října, 13.30).

Krajská liga 3. tříd: HC Klatovy – HC Mariánské Lázně (SO 16. října, 12.15).

BASKETBAL

Oblastní přebor nejmladších minižáků: Klatovy – Mariánské Lázně (SO 16. října, 10.00 a 11. 30, hala SPŠ Klatovy).

Okresní přebor U14: Klatovy – Domažlice (SO 16. října, 9.00 a 10.30, hala Husovo náměstí Klatovy).

Liga U14: Klatovy – Písek (SO 16. října, 17.00), Klatovy – Vyšehrad (NE 17. října, 10.00) – oba zápasy hala Husovo náměstí Klatovy.

Liga U18: Klatovy – Most (SO 16. října, 19.00), Klatovy – Karlovy Vary (NE 17. října) – oba zápasy hala Husovo náměstí Klatovy.

II. liga ženy: Klatovy – Most (SO 16. října, 18.00), Klatovy – Ústí nad Labem (NE 17. října, 11.00) – oba zápasy hala ZŠ Klatovy v Čapkově ulici.

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Klatovy - Domažlice (SO 16. října, 9.00 a 13.00).

I. liga kadetek: Klatovy - Ervěnice (SO 16. října, 11.00 a 15.00) – všechny zápasy hala ZŠ Klatovy v Čapkově ulici.

OPEN LIGA MUŽŮ

I. liga: Vilyž team - ST Smrk (pod Vodojemem, NE 13.30). AFK Střelnice - SK Panters (Dolany, NE 10.30). Red Dogs Kal - AFK Geroj (Masarykova ZŠ, NE 9.00). Norton Milence - SK Chlistov (Milence, SO 15.00). FC BS Stars - Buvolss Nýrsko (Masarykova ZŠ, SO 13.30).

II. liga: Formanka Luby - AFC Sloni (Masarykova ZŠ, SO 12.00). TJ Klatovy Lorenc - FC Devils (Masarykova ZŠ, NE 16.30). FC Caffé Pepino - Mengy team (pod Vodojemem, SO 10.00). Greiner Nýrsko - Bukvy Tokio (Nýrsko, SO 15.00).

III. liga: APH Formanka - Modrá nudlem (pod Vodojemem, SO 9.00). AFK Bidlo - Divadlo snů (Masarykova ZŠ, NE 15.00). PS Křeč Mochtín- ANFK Č. uhlí (Mochtín, NE 13.00). Camel Luby - Rychlá rota (Masarykova ZŠ, SO 16.30). Fireballs - HPP Milence (Masarykova ZŠ, NE 12.00).

HÁZENÁ

Vřeskovice, NE 17. října, 10.45: Vřeskovice A – Rožmitál.

Autor: Jitka Kilbergerová

15.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nehoda u Koryt.
8

Při nehodách se zranili 69letý motorkář i 9letá dívka

Ilustrační snímek

Opustili nás...

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

Bílá místa? Na mapě záchranky žádná nejsou

Plzeňský kraj – Síť základen v kraji je tak hustá, že další už téměř nejsou třeba.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

FOTO: Modelářské nebe patřilo tentokrát drakům

Bolešiny – Draci domácí výroby i kupovaní v neděli nahradili na nebi mezi Bolešinami a Slavošovicemi jindy obvyklé modely letadel.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení