HOKEJ

II. liga: HC Most – SHC Klatovy (SO 9. října, 17.30).
Liga juniorů: HC Klatovy – HC Hvězda Praha (NE 10. října, 11.30).
Liga staršího dorostu: HC Děčín – HC Klatovy (NE 10. října, 13.30).
Žákovská liga starších žáků: HC Klatovy – HC Berounští Medvědi (SO 9. října, 12.45). Žákovská liga mladších žáků: HC Klatovy – HC Berounští Medvědi (SO 9. října, 10.45). Krajská liga 4. tříd: TJ DDM Rokycany – HC Klatovy (NE 10. října, 13.00).

MOTOKROS

JBR CUP 2010, Maňovice, sobota 9. října. Starty v 9, 11 a 13 hodin.

EXTREME CHALLENGE 2010

Sušice, sobota 9. října: 5. ročník extrémního štafetového závodu čtyřčlenných týmů a solo v disciplínách běh, paragliding, horské kolo a kajak. Start: 14.00 na Futernách, 15.50: předpokládaný příjezd první štafety.

VOLEJBAL

Sobota 9. října - Krajský přebor II. žen: Klatovy - Kladruby (Vodojem od 10.00 a 14.00). Neděle 10. října - Krajský přebor starších žákyň (hala ZŠ Klatovy v Čapkově ulici od 9 do 16 hodin).

BASKETBAL

Liga starších dorostenek: TJ Klatovy - DBK Kožlany (PÁ 8. října, 17.30), TJ Klatovy - Loko Karlovy Vary (SO 9. října, 18.00) – oba zápasy se hrají v hale ZŠ Klatovy v Čapkově ulici.

OPEN LIGA

I. liga: Buvolss Nýrsko - Vilyž team (Nýrsko, NE 14.30). SK Chlistov - FC BS Stars (Chlistov, NE 14.00). AFK Geroj - Norton Milence (Masarykova ZŠ, SO 9.00). SK Panters - Red Dogs Kal (sokolský stad., SO 10.00). ST Smrk - AFK Střelnice (sokolský stad., NE 11.15).

II. liga: Mengy team - Greiner Nýrsko (Masarykova ZŠ, NE 9.00). FC Devils - FC Caffé Pepino (Masarykova ZŠ, SO 10.30). AFC Sloni - TJ Klatovy (Masarykova ZŠ, NE 10.30. Magic - Formanka Luby (Masarykova ZŠ, NE 15.00).

III. liga: HPP Milence – APH Formanka (Milence, NE 15.00). Rychlá rota - Fireballs (sokolský stad., NE 10.00). ANFK Č. uhlí - Camel Luby (gymnázium, NE 9.30). Divadlo snů - PS Křeč Mochtín (Masarykova ZŠ, NE 16.30). Modrá nudle - AFK Bidlo (Masarykova ZŠ, NE 13.30).

HÁZENÁ

Vřeskovice: v pátek 8. října hrají doma od 17.30 hodin starší žáci s Dobřívem, v sobotu 9. října se hraje utkání mužů Vřeskovice B - Osek B od 14.30 hodin, od 16.00 hodin nastoupí Vřeskovice A proti Sokolu Plzeň Újezd B. V neděli 10. října se doma představí od 14 hodin starší žákyně Vřeskovic proti Tymákovu B.