LEDNÍ HOKEJ

II. liga, sk. Západ: SHC Klatovy – HC Děčín (NE 7. března, 17.00).

Liga juniorů, sk. Západ: HC Klatovy – HC Most (PÁ 5. března, 17.00), HC Jablonec n. N. – HC Klatovy (NE 7. března, 10.30).

Kvalifikace dorostu o ligu: HC Sokolov – HC Klatovy (PÁ 5. března, 19.30, ZS Mariánské Lázně).

KP přípravek 4. třída: HC Klatovy – HC Třemošná (SO 6. března, 10.30).

Přebor Strakonicka: Luby – Diorit Strakonice (NE 7. března, 13.00, ZS Klatovy).

Tachovský regionální přebor: Malá Víska – Tachov (SO 6. března, 13.45, ZS Klatovy).

FOTBAL

Sobota 6. března

Halový turnaj mladších přípravek - Velká cena oddílu kopané Klatovy, od 8 hodin ve sportovní hale v Klatovech v Čapkově ulici.

Zimní turnaj TJ Sušice pro účastníky OP a 1. B třídy - hřiště UMT v Sušici: Švihov - Malý Bor (11.00), Sušice B - Žichovice (13.00), Hradešice - Janovice (17.00), Pačejov - Žihobce (19.00).

Přípravný fotbal:

Strakonice - Klatovy (10.00, UMT Strakonice).
Vik. Plzeň - Klatovy B (st.žáci, 10.00, UMT Plzeň)
Doubravka - Klatovy (st. dor., 10.00, UMT Plzeň).
Doubravka - Klatovy (ml. dor., 12.15, UMT Plzeň).
Hory Matky Boží - Pačejov B (12.00, UMT v Příbrami).
Mochtín B - Kolinec (13.00, hřiště Hrádek).
Neznašovy - Vrhaveč (14.00, hřiště Neznašovy).
Vrhaveč - Velhartice (14.00, hřiště Vrhaveč).
Hrádek A - Vacov (15.00, hřiště Hrádek).

Neděle 7. března

Halový turnaj starších přípravek - Velká cena oddílu kopané Klatovy, od 9 hodin ve sportovní hale v Klatovech v Čapkově ulici.

Přípravný fotbal:

Nezamyslice - Pačejov (10.30, hřiště v Nezamyslicích)
Hrádek - Hradešice (dor.) (12.30, hřiště v Hrádku).
Hrádek B - Běšiny (15.00, hřiště v Hrádku).
Kdyně A - Mochtín A (14.00, hřiště ve Kdyni).
Sušice (ml. dorost) - Nepomuk (dorost) (11.00, UMT v Sušici).
Sušice (st. dorost) - Luby (dorost) (13.00, UMT v Sušici)
Sušice A - TSV Regen A (muži) (15.00, UMT v Sušici).

BASKETBAL

Oblastní přebor žen: TJ Klatovy – TJ Sokol Toužim (SO 6. března, 16.00, sp. hala Klatovy v Čapkově ul.).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: TJ Klatovy – VK Rokycany B (SO 6. března, 10 a 13 hodin, sp. hala Klatovy na Husově náměstí).

I. liga juniorek: TJ Klatovy – Vysočina (SO 6. března, 11 a 15 hodin, sp. hala Klatovy na Husově nám.).

FLORBAL

Florbalová liga Teplárna Cup, sobota 6. března, tělocvična ZŠ Masarykovy Klatovy. SDH Klenová – ZŠ Plánice (8.00), Tornádo – DDM Nýrsko (9.00), FBC Nýrsko – Devils (10.00), TJ Nezdice – FBC Dragons KT (11.00).

KICKBOX

Šumava Open, pořádá Hammers Gym, o.s. Běhařov, sobota 6. března, KD Pocinovice, od 10.30 hodin.

ZIMNÍ AMATÉRSKÁ LIGA

Neděle 7. března, sportovní hala v Klatovech na Vodojemu. SK Panters – Real Hybrid (9.00), ST Smrk – Otročín Luby (9.45), AFK Bidlo – SK Chlistov (10.30), FC Tučňáci – FC Cafe Pepino (11.15), Camel Luby – PS Křeč (12.00), BS Stars – ANFK Černý uhlí (12.45).