Nohejbal
Janovice nad Úhlavou/ Janovičtí nohejbalisté zajíždí k poslednímu utkání základní části extraligy mužů v sobotu 21. června na hřiště týmu SKN Nohejbal Žatec. Zápas začíná v 10.00 hodin.

Horažďovice/ Druholigoví nohejbalisté NC Hapon Horažďovice v sobotu 21. června hostí v dalším utkání na kurtech za sokolovnou od 14.00 hodin družstvo TJ Jiskra Aš.

Fotbal
Plánice/ Členové Sokola Plánice pořádají v sobotu 21. června na hřišti v Plánici fotbalový turnaj starých gard, který nese název Memoriál Emana Těžkého. Začátek klání je ve 13.00 hodin.


Malá kopaná
Ježovy/ Třetí ročník Klatovského ligového poháru se uskuteční o víkendu 21. a 22. června na fotbalovém hřišti v Ježovech, kde se utká celkem 15 týmů. V sobotu program začíná v 9.00 hodin, v neděli v 10.00 hodin. Slavnostní vyhlášení výsledků bude v neděli v 15.00 hodin.

Skelná Huť/ Premiérový ročník v malé kopané SG Klatovy Cup Euro 2008 se uskuteční na hřišti penzionu Andrea ve Skelné Huti v sobotu 21. června. Začátek turnaje je v 9.00 hodin, poslední zápas klání, kterého se zúčastní HC Klatovy, HC Plzeň, FC Zlatníky, HC Praha a FC Kefa, začíná v 16.30 hodin.
Běh
Horažďovice/ Čtvrtý ročník Městského běhu v Horažďovicích se uskuteční v neděli 22. června. Start a cíl jsou na horažďovickém náměstí, okruhy vedou centrem města. Vytrvalci se vydají na desetikilometrový závod, který je součástí celoročního seriálu běhů mimo dráhu Husqvarna Cup 2008, v 10.00 hodin.


Cyklistika
Švihov/ Veřejný závod horských kol, 14. ročník Okolo vodního hradu Švihov, se uskuteční v neděli 22. června. Start a cíl je za vodním hradem, první kategorie, junioři, kadeti, příchozí a žáci, vyrazí na trať v 11.00 hodin, ve 12.30 hodin je na programu závod pro děti do deseti let na zkráceném okruhu v podhradí a ve 13.00 hodin startují hlavní kategorii, muži, veteráni a ženy. Výdej startovních čísel a přihlášky v kanceláři závodu v prodejně jízdních kol na náměstí T. G. Masaryka ve Švihově v neděli už od 9.00 hodin.