FOTBAL

FORTUNA divize A – neděle 15.30: SK Klatovy 1898 – Spartak Soběslav.
Krajský přebor – pondělí 15.30: Okula Nýrsko – TJ Zruč.
I. A třída – sobota 15.00: TJ Žichovice – SK Petřín Plzeň B, 15.30: TJ Svatobor Hrádek – Sokol Kralovice, FK Žákava – TJ Sokol Mochtín, neděle 15.30: Sokol Radnice – TJ Start Luby, TJ Sušice – FK Svéradice.
I. B třída, skupina A – sobota 15.30: Sokol Pačejov – Sokol Vrhaveč, Sokol Štěnovice – SK Klatovy 1898 B, Chotěšov – SK Bolešiny, neděle 15.30: Pfeifer Chanovice – FK Horažďovice.
Okresní přebor – sobota 15.30: TJ Start Luby – FK Budětice 2012, TJ Nezamyslice – Tatran Dlouhá Ves, neděle 15.00: TJ Kašperské Hory – Sokol Měčín, 15.30: SK Malý Bor 1929 – TJ Měcholupy, Sokol Hradešice – Okula Nýrsko B, Sokol Mochtín B – Sokol Chudenice, SK Kovo Strážov – Dukla Janovice.
III. třída – sobota 15.30: Sokol Kolinec – FC Švihov, FK Svéradice B – Start Dešenice, Tatran Velké Hydčice – Dukla Janovice B, neděle 15.00: Sokol Plánice – SK Velhartice, Sokol Veřechov – Železná Ruda, 15.30: Sv. Hrádek B – TJ Sušice B, SK Bolešiny B – Sokol Hartmanice.
IV. třída, skupina A – sobota 15.30: Sokol Dlažov – TJ Spůle 1994, neděle 15.00: Sokol Křenice – Sokol Vrhaveč B, Sokol Neznašovy – TJ Měcholupy B.
IV. třída, skupina B – sobota 15.30: TJ Milčice – TJ Žihobce, Sokol Myslív – Sokol Hradešice B, 15.30: SK Nalžovské Hory – Sokol Zavlekov, neděle 15.30: Hory Matky Boží – TJ Žichovice B.

A fotbal…Zdroj: Deník / Martin Mangl

Česká divize dorostu – neděle 10.00: TJ Přeštice U19 – SK Klatovy 1898 U19, 12.15: TJ Přeštice U17 – SK Klatovy 1898 U17.
Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: Rapid Plzeň/Bolevec – Nýrsko/Kdyně, neděle 10.00: Luby/Švihov – Sušice/Horažďovice.
Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 12.15: Rapid Plzeň/Bolevec – Nýrsko/Kdyně, neděle 12.15: Luby/Švihov – Sušice/Horažďovice.
Krajská soutěž dorostu, skupina B – sobota 10.00: Hradešice/Nalžovské Hory – Chrást (hř. Hradešice), neděle 15.00: Kolinec – Žákava.
Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: TJ Start Luby – Jiskra Domažlice, TJ Sušice – Košutka Plzeň, SK Klatovy 1898 – TJ Přeštice (hř. Janovice nad Úhlavou), neděle 10.00: Horažďovice/Hrádek – Baník Stříbro, fotbalisté Okuly Nýrsko mají volno.
Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: TJ Start Luby – Jiskra Domažlice, TJ Sušice – Košutka Plzeň, SK Klatovy 1898 – TJ Přeštice (hř. Janovice nad Úhlavou), neděle 11.45: Horažďovice/Hrádek – Baník Stříbro, fotbalisté Okuly Nýrsko mají volno.
Okresní přebor starších žáků – sobota 10.00: Tatran Dlouhá Ves – SRK Železná Ruda, 10.30: Svéradice/Pačejov – Horažďovice B/Hrádek (hř. Svéradice), 12.30: SK Bolešiny – Švihov/Měčín.
Okresní přebor mladších žáků – sobota 10.00: Kolinec – Horažďovice/Hrádek B, neděle 10.00: SK Strážov – SK Klatovy 1898 B, 12.30: Plánice/Nalžovské Hory – SK Bolešiny (hř. Plánice).

FLORBAL

Karlovarská a Plzeňská liga mužů – neděle 15.40: TJ Tlučná – Rudý Koně Horažďovice, 18.00: Rudý Koně Horažďovice – Florbal Slavoj Tachov (oba zápasy se hrají v hale Slavia VŠ Plzeň), 9.00: Sport Club Klatovy – Sport Club Klatovy B, 11.20: Sport Club Klatovy – TJ Sokol Lázně Kynžvart, 12.30: Sport Club Klatovy B – FBC Forsee Plzeň (všechny čtyři zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech).

Hraje se také florbal.Zdroj: Deník / Martin Mangl
2. liga dorostenců – sobota 9.10: Sport Club Klatovy – Florbal Sokolov, 11.30: USK Akademik Cheb – Sport Club Klatovy (oba zápasy se hrají v hale Jiskry Domažlice).
2. liga žen – sobota 9.00: FCB Rokycany – Sport Club Klatovy, 12.30: Sport Club Klatovy – TJ Plamen Chodov (oba zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Oblastní přebor mužů – sobota 14.30: TJ Plzeň-Újezd – TJ Sokol Chudenice, 16.00: TJ Dioss Nýřany B – TJ Vřeskovice, neděle 13.00: TJ Sokol Chudenice – Sokol Blovice.
Oblastní přebor žen – sobota 16.00: TJ Plzeň-Újezd – TJ Sokol Chudenice (AKTUÁLNĚ - ODLOŽENO), neděle 15.00: TJ Sokol Chudenice – Sokol Blovice.

LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina Jih – sobota 17.00: Havlíčkův Brod – SHC Klatovy.
Krajská liga Plzeňského a Karlovarského kraje – sobota 16.15: HC Klatovy B – HC Baník Sokolov B.
Šumavská liga amatérského hokeje – neděle 12.15: HC Marsy Klatovy – HC Tango Klatovy (hraje na zimním stadionu v Klatovech).

BASKETBAL

Český pohár mužů, 1. kolo – pondělí 17.00: BK Klatovy – SK Slavia Praha.
Západočeská liga mužů – pátek 20.00: BK Klatovy B – BK Klatovy U19.
Celostátní liga juniorek U19 – sobota 18.00: Aritma Praha – BK Klatovy, neděle 9.00: HB Basket Praha B – BK Klatovy.
Žákovská liga starších žákyň U15 – sobota 15.00: BK Klatovy – BŠ Tygři Praha, neděle 12.00: BK Klatovy – BK Strakonice.
Žákovská liga mladších žákyň U14 – pondělí (čas bude upřesněn na stránkách klatovského basketbalového klubu): BK Klatovy – DBAK Plzeň.
Oblastní přebor starších minižáků U13 – neděle 9.00 a 10.30: BK Klatovy – BK Lokomotiva Plzeň, pondělí 10.00 a 11.30: Thermia Karlovy Vary – BK Klatovy.
Krajský přebor nejmladších minižáků a minižákyň U11 – sobota 9.00 a 11.00: Grizzlies Plzeň – BK Klatovy chlapci (hala Skvrňany), sobota 9.00 a 11.00: Karpem Holýšov mix – BK Klatovy dívky.

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor 1. třídy – pondělí 18.00: ST Nýrsko – Tým Drslavice, KST Klatovy D – Sokol Strážov, Sokol Horažďovice C – Bageta Dolany, Ekomont Svrčovec – Lapák Třebomyslice.
Okresní přebor 2. třídy – pondělí 18.00: Lapák Třebomyslice B – Ekomont Svrčovec B, KST Klatovy B – Tým Drslavice B, Sokol Strážov B – AC Lhůta, Sokol Horažďovice D – TJ Žichovice.

MOTORSPORT

41. ročník INVELT Rally Pačejov – sobota večer až pondělí: více o letošním ročníku této populární motoristické soutěže najdete během dnešního dne v samostatném článku na stránkách Klatovského deníku.

FOTBALGOLF

Fotbalgolfový turnaj na jamky – sobota 10.00: FotbalPark Klatovy pořádá v sobotu 26. září ve svém areálu fotbalgolfový turnaj na jamky (turnaj dvojic, dětský turnaj, doplňkové soutěže).