FOTBAL

FORTUNA divize A – sobota 16.30: SK Klatovy 1898 – Spartak Soběslav.

Krajský přebor – sobota 16.30: FK Okula Nýrsko – TJ Zruč.

I. A třída – sobota 16.30: Svatobor Hrádek – Kralovice, Žákava – Sokol Mochtín, neděle 16.00: TJ Žichovice – Petřín Plzeň B, 16.30: Radnice – Start Luby, TJ Sušice – FK Svéradice.

I. B třída, skupina B – sobota 16.30: Sokol Pačejov – Chotěšov, Pfeifer Chanovice – Dobřany, neděle 16.30: Chlumčany – SK Klatovy 1898 B, FK Horažďovice – Blovice, SK Bolešiny – Sokol Vrhaveč.

Okresní přebor – sobota 16.30: Sokol Chudenice – Dukla Janovice, Kašperské Hory – Nezamyslice, neděle 16.00: Start Luby B – FK Budětice, Malý Bor – FK Okula Nýrsko B, Sokol Hradešice – Tatran Dlouhá Ves, Kovo Strážov – Sokol Měčín, 16.30: Sokol Mochtín B – TJ Měcholupy.

III. třída – sobota 15.00: Švihov – Plánice, 16.30: FK Svéradice B – SK Bolešiny B, Velhartice – SRK Železná Ruda, Tatran Velké Hydčice – Start Dešenice, Sokol Veřechov – Dukla Janovice B, Hartmanice – Sokol Kolinec, neděle 16.30: Svatobor Hrádek B – TJ Sušice B.

IV. třída, skupina A – sobota 16.30: Křenice – Vrhaveč B, Měcholupy B – Ježovy, Dlažov – Spůle.

IV. třída, skupina B – sobota 16.30: Kvasetice – Myslív, neděle 15.00: Zavlekov – Neznašovy, 16.00: Běšiny – Milčice.

IV. třída, skupina C – sobota 16.00: Nalžovské Hory – Sokol Hradešice B, 16.30: Hory Matky Boží – Žichovice B.

Česká divize dorostu – sobota 14.15: Spartak Příbram U19 – SK Klatovy 1898 U19, 16.30: Spartak Příbram U17 – SK Klatovy 1898 U17.

Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: FK Tachov – Sokol Hradešice, Rapid Plzeň – Start Luby, 12.00: Horšovský Týn – FK Okula Nýrsko, neděle 10.00: Košutka – TJ Sušice.

Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 10.00: Horšovský Týn – FK Okula Nýrsko, 12.15: FK Tachov – Sokol Hradešice, Rapid Plzeň – Start Luby, neděle 12.15: Košutka – TJ Sušice.

Krajská soutěž dorostu, skupina B – neděle 10.00: Švihov – Blovice.

Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: Start Luby – Jiskra Domažlice, SK Klatovy 1898 – FK Horažďovice (hř. Janovice nad Úhlavou), TJ Sušice – Košutka.

Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: Start Luby – Jiskra Domažlice, SK Klatovy 1898 – FK Horažďovice (hř. Janovice nad Úhlavou), TJ Sušice – Košutka.

Krajská soutěž žáků – sobota 10.00: Smíchov Plzeň – FK Okula Nýrsko.

Okresní přebor starších žáků – neděle 10.00: Sokol Kolinec – SRK Železná Ruda, Svatobor Hrádek – Bolešiny/Měčín.

Okresní přebor mladších žáků – sobota 10.00: Nalžovské Hory – Plánice (hř. Zavlekov), Měčín/Bolešiny – Svatobor Hrádek (hř. Měčín), 14.00: Chanovice/Svéradice – Tatran Dlouhá Ves (hř. Chanovice), neděle 10.00: FK Okula Nýrsko B – Švihov, Kovo Strážov – Start Luby B.

MALÁ KOPANÁ

Dívčí liga fotbalových amatérek – sobota 8.00: Topovky Blovice – PS Křeč Mochtín, 9.00: Kobra Stars Bolešiny – Sokolky Neznašovy, 11.00: Devils Klášter – Andělky Chanovice (všechny zápasy se hrají na fotbalovém hřišti v Chanovicích).

VOLEJBAL

I.liga juniorů – sobota 10.00 a 14.00: SK Volejbal Klatovy – VSK Český Krumlov, neděle 10.00 a 14.00: SK Volejbal Klatovy – USK Slavia Plzeň (všechny zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Čapkova).

BASKETBAL

Žákovská liga U15, skupina A – sobota 18.00: BK Klatovy – BŠ Tygři Praha, neděle 10.00: BK Klatovy – Levharti Chomutov.

LEDNÍ HOKEJ

Šumavská liga amatérského hokeje, 1. kolo – neděle 10.45: HC Čápi – HC Nýrsko, 12.25: Vačice – Poběžovice, 16.00: HC Tomahawk – AHC Dynamo, 17.40: HC Vizi Auto – HC Tango Klatovy.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Oblastní přebor mužů – neděle 13.00: Sokol Chudenice – Kyšice B, 16.00: Blovice – TJ Vřeskovice.

Oblastní přebor žen – neděle 15.00: Sokol Chudenice – Kyšice.

CYKLISTIKA

GIANT Enduro Race Špičák – neděle 9.00: V neděli se na šumavském Špičáku, konkrétně v areálu ve Ski&Bike Špičák, uskuteční další závod cyklistické České Enduro série – GIANT Enduro Race Špičák. Kromě šesti mužských a ženských Race kategorií se závodí i ve třech hobby a dvou dětských kategoriích. Více na stránkách www.ceskaneduroserie.cz.