LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina Střed – sobota 17.30: SHC Klatovy – HC Tábor.

Krajská liga – sobota 17.00: HC Stadion Cheb – HC Klatovy B.

Šumavská liga amatérského hokeje – sobota 20.15: HC Marsy Klatovy – AHC Vačice, neděle 17.00: HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo, 18.40: HC Poběžovice – Tango Klatovy, 20.30: HC Tomahawk – HC Vizi Auto (všechny zápasy se hrají na zimním stadionu v Klatovech).

Strakonický přebor – neděle 14.30: Start Luby – Katovice (ZS Klatovy).

FLORBAL

Karlovarská a plzeňská liga mužů – sobota 10.10: Sport Club Klatovy – TJ Tlučná, 12.50: Greyhounds Plzeň – Sport Club Klatovy (oba zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech).

2. liga dorostenců – neděle 8.00: SK Interobal Plzeň – Sport Club Klatovy, 13.00: Sport Club Klatovy – Florbal Sokolov (oba zápasy se hrají v hale ZŠ Františkovy Lázně).

2. liga juniorek Prahy a Středočeského kraje – neděle 9.00: 1. FBK Tábor – Sport Club Klatovy, 15.00: Sport Club Klatovy – TJ Plamen Chodov (oba zápasy se hrají v X3M Aréně v Praze na Barrandově).

Liga starších žáků – sobota 14.00: Hurrican Karlovy Vary bílí – Sport Club Klatovy, 16.30: GO-GO Horšovský Týn – Sport Club Klatovy, 18.10: FBC Rokycany – Sport Club Klatovy (všechny zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech).

VOLEJBAL

2. liga žen – sobota 9.00 a 13.00: Baník Příbram – Volejbal Klatovy.

1. liga juniorů – sobota 10.00 a 14.00: Český Krumlov – Volejbal Klatovy.

BASKETBAL

2. liga mužů – sobota 10.00: BK Klatovy – Jiskra Domažlice, neděle 10.00: Jiskra Domažlice – BK Klatovy.

Západočeská liga žen – pondělí 20.00: BAK Plzeň B – BK Klatovy.

Celostátní liga kadetů U17 – sobota 14.00: Levharti Chomutov – BK Klatovy, neděle 10.00: Tygři Louny – BK Klatovy.

Žákovská liga mladších žáků, skupina B – neděle 11.00: BK Klatovy – Nové Strašecí.

Žákovská liga mladších žáků, skupina A – sobota 12.00: BK Klatovy – Sojky Pelhřimov, neděle 9.00: BK Klatovy – BC Benešov.

Oblastní přebor mladších minižáků – sobota 14.00 a 16.00: BK Klatovy – Jiskra Domažlice.

MALÁ KOPANÁ

Zimní Dívčí amatérská fotbalová liga – sobota 9.00: Plánice – Sokolky Neznašovy, 10.00: Devils Klášter – Kobra Stars Bolešiny, 11.00: Andělky Chanovice – PS Křeč Mochtín, 12.00: Topovky Blovice – Flamengo Dnešice.