FOTBAL
Krajský přebor – sobota 16.00: Nýrsko – Rapid Plzeň, neděle 16.00: Start Luby – Bolevec.
I. A třída – sobota 16.00: Žichovice – Bukovec, neděle 16.00: Svéradice – Staňkov, Mochtín – Rokycany B, Sušice – Černice.

I. B třída, skupina B – sobota 16.00: Pačejov – Měčín, neděle 16.00: Klatovy B – Kasejovice.
Okresní přebor – sobota 16.00: Janovice – Sušice B, Dlouhá Ves – Malý Bor, Chudenice – Nezamyslice, Budětice – Mochtín B (hř. Rabí), neděle 16.00: Hradešice – Start Luby B, Bolešiny – Železná Ruda, Měcholupy – Strážov.
III. třída – sobota 16.00: Dešenice – Kašperské Hory, Sokol Kolinec – Plánice, Velhartice – Svéradice B, Švihov – Sv. Hrádek B, Veřechov – Velké Hydčice, Žihobce – Hartmanice, neděle 16.00: Dukla Janovice B – Okula Nýrsko B.
IV. třída, skupina A – sobota 16.00: Dlažov – Bolešiny B, Křenice - Běšiny, Ježovy – Měcholupy B, neděle 16.00: Neznašovy – Spůle, Bezděkov – Vrhaveč B.
IV. třída, skupina B – sobota 16.00: Kvasetice – Sušice C, Myslív – Hory Matky Boží, neděle 15.00: Zavlekov – Hradešice B, Žichovice B – Milčice.

Česká divize dorostu U19 – sobota 10.00: SK Klatovy – Aritma Praha.
Česká divize dorostu U17 – sobota 12.15: SK Klatovy – Aritma Praha.
Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: Sušice – Start Luby (hř. Horažďovice).
Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 12.15: Sušice – Start Luby (hř. Horažďovice).
Krajská soutěž dorostu – sobota 10.00: Hradešice – Stod, neděle 10.00: Švihov – Baník Zbůch.
Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: Sušice – Slavia Vejprnice, neděle 10.00: Horažďovice – Jiskra Domažlice.
Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: Sušice – Slavia Vejprnice, neděle 11.45: Horažďovice – Jiskra Domažlice.
Okresní přebor mladších žáků – sobota 10.00: Dlouhá Ves – Měčín/Švihov, neděle 10.00: Sv. Hrádek – Chanovice/Svéradice, 13.00: Bolešiny – Plánice, pondělí 17.00: Start Luby B – Strážov.

BASKETBAL
Žákovská liga – mladší žačky U14 – sobota 12.30: BK Klatovy – DBAK.
Liga kadetů U17, skupina A – sobota 15.15: BK Klatovy – Sluneta Ústí nad Labem.
Liga kadetek U17, skupina A – sobota 17.00: BK Klatovy – TJ Sokol Kladno.
Oblastní přebor žen – sobota 18.45: BK Klatovy – Sokol Toužim.

FLORBAL
Regionální liga mužů – sobota 12.30: Sokol Koterov – SC Klatovy, 15.30: SC Klatovy – DDM Stod, neděle 9.00: Rudý Koně Horažďovice – Jiskra Domažlice B, 13.30: Vejprnice – Rudý Koně Horažďovice (SH hala Jiskra Domažlice).

HOKEJ
2. liga mužů – sobota 17.30: SHC Klatovy – HC Letci Letňany (soupeře ze skupiny Střed).

BĚH, BĚHÁNÍ
Podzimním Železnorudskem – Debrnické okruhy – sobota 9.00: okresní soutěž, běh mimo dráhu – Husqvarna Cup, 30. ročník, délka tratí 5 až 9 km (dva okruhy po asfaltu a dva v lese, dětské kategorie závodí na školní atletické dráze), věkové kategorie: dětské kategorie, dorostenci, junioři, muži do 39 let, muži do 49 let, muži do 59 let, muži do 69 let, ženy, startovné na místě činí 50 Kč, prezentace závodu je od 9 do 11 hodin.

SPORTOVNÍ STŘELBA
Klatovský pohár – velkorážní puška 5. kolo – sobota 8.30: SSK Klatovy-Luby pořádá v rámci 5. kola Klatovského poháru soutěž ve střelbě z velkorážní pušky, prezentace závodu v 8.30 hodin, start závodu o hodinu později.
Více informací naleznete na webových stránkách www.ssk-klatovy.wz.cz.

NÁRODNÍ HÁZENÁ
Oblastní přebor mužů - neděle 13.00: Sokol Chudenice - Dobřív.
Oblastní přebor žen - neděle 15.00: Sokol Chudenice - Dobřív.