KŘENICE
Na sobotu 9. července připravil fotbalový klub Sokol Křenice další ročník Memoriálu Josefa Voráčka. Tradiční fotbalový turnaj mužů začíná ve 13.30 hodin prvním ze série zápasů, které mezi sebou rozehraje ve dvou skupinách šest zúčastněných družstev.

Týmy, které obsadí ve skupinách druhé místo, mezi sebou sehrají duel o konečné pořadí na 3. a 4.místě, vítězové skupin se střetnou ve finále.

MILČICE

Tradičním fotbalovým pohárovým turnajem mužů začíná každoročně jedno sobotní odpoledne měsíce července na hřišti v Milčicích, na který navazuje taneční zábava na parketě. Stejně tak tomu bude 9. července, kdy se od 13.30 hodin koná na tamním hřišti za účasti čtyř družstev turnaj, který se hraje systémem každý s každým 2 x 20 minut.

Od 20 hodin je na parketu připravena taneční zábava. Na obě akce zvou srdečně pořadatelé z TJ Sokol Milčice.

JETENOVICE

SDH Jetenovice zve všechny fotbalové nadšence v sobotu 9. července na již 19. ročník turnaje v malé kopané v Jetenovicích. Prezentace družstev je od 8.30 do 9.30 hodin. Hrát se bude systémem 4+1. Hodnotné ceny včetně putovního poháru a občerstvení jsou zajištěny.

MILENCE

V sobotu 9. července se od 9 hodin na hřišti v Milencích uskuteční 7. ročník Memoriálu J. Staňka.
Počet účastníků (max. 20) bude rozdělen do skupin, poté bude následovat play off. Připravena budou dvě travnatá hřiště.

KLATOVY

Tělovýchovná jednota Jezdecký klub Klatovy - Luby pořádá v sobotu 9. července v Klatovech na kolbišti „V Ráji“ Jezdecké závody v parkurovém skákání. Závody zahájí v 9 hod soutěž stupně Z (výška 100 cm) a po ní budou následovat soutěže stupně ZL (110 cm), L (120 cm) a vyvrcholí soutěží stupně S (výška překážek 130 cm).