FOTBAL

Příprava – pátek 18.00: SK Kovo Strážov – Sokol Běšiny, sobota 15.00: SK Čkyně - TJ Sušice, 17.00: SK Klatovy 1898 - TJ Svatobor Hrádek - v pátek po poledni zrušeno, FK Okula Nýrsko – Furth im Wald, TJ Start Luby – Sokol Mrákov, SK Čkyně B – TJ Sušice B, Sokol Mochtín – Pfeifer Chanovice, neděle 17.00: Sokol Mochtín B – Sokol Kolinec.

TRAKTORIÁDA

Bystřická traktoriáda – sobota 10.00: V Bystřici nad Úhlavou se první víkendový den koná tradiční traktoriáda. Start závodu je v deset hodin dopoledne. Součástí akce je výstava strojů nejrůznějších značek a roků výroby nebo zemědělské ukázky. Občerstvení je zajištěno.

Zdroj: Youtube

BĚŽECKÝ SPORT

Lesem podél Otavy – neděle 10.00: Atletický oddíl TJ Sušice pořádá v neděli 16. srpna od 10.00 hodin již 39. ročník běhu s názvem Lesem podél Otavy, který se koná také jako vzpomínka na Adolfa Donáta, významnou běžeckou osobnost, propagátora běhu pro zdraví a účastníka mnoha vytrvalostních závodů na dlouhých tratích. Ostatně, byl to právě pan Donát, který tento závod kdysi založil. Závod je součástí 36. ročník okresního seriálu běhů mimo dráhu (Ešus liga).

„Touto cestou mi dovolte pozvat širokou běžeckou veřejnost na tento závod, který se koná v neděli 16. srpna od 10.00 hodin na stadionu TJ Sušice,“ dodal Uher. Bližší informace dostanete na uherjar@seznam.cz nebo přímo na telefonním čísle 721 381 651.