FOTBAL

Příprava – neděle 14.00: Rapid Plzeň – SK Klatovy 1898 (UMT Senco Doubravka).

LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina Střed – sobota 17.30: SHC Klatovy – SC Kolín.

Společná krajská liga – neděle 16.15: HC Klatovy B – Apollo Kaznějov.

Krajská soutěž, skupina A – sobota 16.45: HC Chotíkov – Sokol Malá Víska (Kooperativa Aréna, Plzeň).

Šumavská liga amatérského hokeje – 9.15: HC Čápi – HC Poběžovice, 10.55: HC Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko, 12.45: AHC Vačice – HC Tomahawks, 20.15: AHC Dynamo – HC Vizi Auto (všechny zápasy se hrají na zimním stadionu v Klatovech).

Meziokresní přebor Jihočeského kraje (Strakonický přebor) – sobota 17.45: Horažďovice – Drahonice (ZS Strakonice), neděle 18.45: Luby – Katovice (ZS Klatovy).

FLORBAL

Karlovarská a Plzeňská liga mužů – neděle 9.10: TJ Tlučná – Rudý Koně Horažďovice (hala Slavia VŠ Plzeň), 10.20: Rudý Koně Horažďovice – Forsee Plzeň (hala Slavia VŠ Plzeň), 10.30: Slavoj Tachov – Sport Club Klatovy (hala ZŠ Františkovy Lázně), 12.30: Sport Club Klatovy – USK Akademik Cheb (hala ZŠ Františkovy Lázně).

2. liga dorostenců – sobota 11.20: Sport Club Klatovy – FBC Rokycany, 16.00: FBŠ Slavia Plzeň B – Sport Club Klatovy (oba zápasy se hrají v hale ZŠ ve Františkových Lázních).

Liga mladších žáků – sobota 8.00: Sport Club Klatovy – FBŠ Slavia Plzeň red, 9.20: Interobal Plzeň – Sport Club Klatovy, 10.40: Sport Club Klatovy – FBC Rokycany (všechny zápase se hrají v hale CMS Klatovy).

BASKETBAL

Nadregionální liga juniorů U19 – sobota 17.00: BK Klatovy – SKB Strakonice.

Celostátní liga juniorek U19 – sobota 15.00: Sokol Kladno – BK Klatovy, neděle 10.00: Tygřice Louny – BK Klatovy.

Oblastní přebor starších minižáků U13 – sobota 13.00 a 15.00: BK Klatovy – BK Jiskra Domažlice.

Oblastní přebor starších minižákyň U13 – sobota 10.00 a 12.00: Lokomotiva Karlovy Vary – BK Klatovy.

Krajský přebor nejmladších minižáků U11 – sobota 8.30 a 10.15: BK Klatovy chlapci – DBAK Plzeň.

MALÁ KOPANÁ

Klatovská zimní liga v malé kopané – neděle 9.30: PS Křeč Mochtín – Tučňáci Klatovy, 10.15: Draci – Real Hybrid (oba zápasy se hrají v tělocvičně Základní školy Plánická na Vodojemu v Klatovech).

Turnaj dorostu – neděle 9.00: Oddíl rekreačního sportu a fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín připravuje na tuto neděli jubilejní desátý ročník dorosteneckého turnaje v halové kopané. Ten se uskuteční ve sportovní hale Základní školy Čapkova v Klatovech od 9.00 hodin. Na turnaji bude startovat osm družstev, loňské prvenství budou obhajovat dorostenecké naděje Mrákova. Proti však budou další týmy z Plzeňského kraje.

VOLEJBAL

2. liga žen – sobota 9.00 a 13.00: Juliánov Brno – SK Volejbal Klatovy.

1. liga kadetek – sobota 10.00 a 14.00: Volejbal Plzeň B – SK Volejbal Klatovy.

Krajský přebor mužů – sobota 10.00 a 14.00: Mirošov – SK Volejbal Klatovy.

Krajský přebor žen – sobota 9.00 a 13.00: Plzeň C – SK Volejbal Klatovy B.

STOLNÍ TENIS

První liga žen, skupina A – sobota 9.30: SF SKK EL Niňo Praha – KST Klatovy, 13.30: AC Sparta Praha – KST Klatovy.

Divize mužů – sobota 9.00: TJ Sokol Plzeň V. – Sokol Horažďovice, 11.00: KOC Sušice – SKUŘ Plzeň B, KST Klatovy – Sokol Lhůta, 14.00: ST DDM Stříbro – Sokol Horažďovice, 16.00: KST Klatovy – SKUŘ Plzeň B, KOC Sušice – Sokol Lhůta.

Krajský přebor 1. třídy, skupina B – sobota 8.30: KST Klatovy B – Pocinovice, KOC Sušice B – Pocinovice B, 13.30: KOC Sušice B – Pocinovice, KST Klatovy B – Pocinovice B.

Krajský přebor 2. třídy, skupina B – sobota 9.00: Union Plzeň D – KOC Sušice C, 14.00: Baník Líně – KOC Sušice C.