HOKEJ

Liga juniorů: HC Klatovy – HC Příbram (NE 16. října, 10.00).

Liga staršího dorostu: HC Klatovy – HC Karlovy Vary B (PÁ 14. října, 18.00).

Žákovská liga starších žáků: HC Klatovy – HC Strakonice (SO 15. října, 12.45).

Žákovská liga mladších žáků: HC Klatovy – HC Strakonice (SO 15. října, 10.45).

Turnaj 4. tříd: NE 16. října od 12.45 hodin.

Přebor Strakonicka: Luby – Diorit Strakonice (ZS Klatovy, SO 15. října, 18.00). HC Katovice - TJ Sušice (ZS Strakonice, SO 15. října, 14.00), TJ Drahonice - HC Horažďovice (ZS Strakonice, SO 15. října, 16.15).

BASKETBAL

Liga starších dorostenek U19: BK Klatovy – Aritma Praha (SO 15. října, 19.00), BK Klatovy – Basket Poděbrady (NE 16. října, 11.00).

Oblastní přebor starších minižaček: BK Klatovy – SBK Klatovy BSK Tatran Kraslice (SO 15. října, 9.00 a 10.30).

Všechny zápasy se hrají ve sportovní hale v Klatovech na Husově náměstí.

VOLEJBAL

Liga juniorek: Klatovy – Hlincovka (SO 15. října, 11.00 a 15.00).

Krajský přebor žen I. třídy: Klatovy – Bezděkov (SO 15. října, 9.00 a 13.00).

Všechny zápasy se hrají ve sportovní hale v Klatovech v Čapkově ulici.

HÁZENÁ

II. liga mužů: Vřeskovice – Žatec (SO 15. října, 16.00), Vřeskovice – Klášterec (NE 16. října, 10.45).

Oblastní soutěž I. třídy mužů: Vřeskovice B – Všenice (NE 16. října, 9.15).

OPEN LIGA

I. liga: AFC Sloni - AFK Střelnice (SO 15. října, 10.30, Masarykova ZŠ, KT), SK Panters – Buvolss Nýrsko (SO 15. října, 10.30, sokolský stad., KT), FC BS Stars - Vilyž team (SO 15. října, 13.30, Masarykova ZŠ, KT), Norton Milence - SK Chlistov (SO 15. října, 15.00, Milence), Red Dogs Kal - Mengy team (NE 16. října, 9.00, Masarykova ZŠ, KT).

II. liga: AFK Geroj – Fireballs (SO 15. října, 9.00, Masarykova ZŠ, KT), Greiner Nýrsko – Magic (SO 15. října, 11.00, Nýrsko, sjezdovka), TJ Klatovy Lorenc - Formanka Luby (SO 15. října, 12.00, Masarykova ZŠ, KT), ST Smrk – SH Bukvy Tokio (NE 16. října, 11.15, sokolský stad., KT), HPP Milence - FC Devils (NE 16. října, 15.00, Milence).

III. liga: APH Rozvoj - Camel u Hrachů (SO 15. října, 9.00, pod Vodojemem, KT), Fire Brigade - Rychlá rota (SO 16. října, 15.00, Masarykova ZŠ, KT), PS Křeč Mochtín - Modrá nudle (NE 16. října, 13.00, Mochtín), AFK Bidlo - Veterans Chlistov (NE 16. října, 13.30, Masarykova ZŠ, KT), Divadlo snů - ANFK Černý uhlí (NE 16. října, 16.30, Masarykova ZŠ, KT).