LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina Střed – sobota 17.30: SHC Klatovy – HC David Servis České Budějovice.

Šumavská liga amatérského hokeje – sobota 9.15: HC 2009 Nýrsko – HC Čápi, 10.55: HC Poběžovice – AHC Vačice, 12.45: HC Tomahawk – AHC Dynamo, 20.15: HC Vizi Auto – HC Tango Klatovy, neděle 9.00: HC Čápi – HC Marsy Klatovy, 10.40: AHC Dynamo – HC Poběžovice, 12.30: AHC Vačice – HC 2009 Nýrsko, 20.30: HC Tango Klatovy – HC Tomahawk.

Krajská soutěž mužů – neděle 18.30: Malá Víska – Saxana Group.

MALÁ KOPANÁ

Zimní dívčí amatérská fotbalová liga – sobota 9.00: Topovky Blovice – Andělky Chanovice, 10.00: Kobra Stars Bolešiny – Flamengo Dnešice, 11.00: Devils Klášter – Sokolky Neznašovy, 12.00: PS Křeč Mochtín – Plánice (všechny zápasy se hrají ve sportovní hale v Plánici).

VOLEJBAL

2. liga žen, skupina A – sobota 10.00 a 14.00: Volejbal Klatovy – Tatran Střešovice B.

Krajský přebor mužů – neděle 11.00 a 15.00: USK Slavia Plzeň B – Volejbal Klatovy.

Krajský přebor žen – sobota 10.00 a 14.00: Letná – Volejbal Klatovy B.

1. liga juniorů, skupina A – sobota 10.00 a 14.00: Kladno volejbal cz – Volejbal Klatovy.

1. liga kadetek, skupina B – neděle 10.00 a 14.00: Tatran Střešovice – Volejbal Klatovy.

FLORBAL

2. liga juniorů – sobota 18.30: FBC Plzeň B – Sport Club Klatovy (hala ZČU Plzeň)

2. liga dorostenek – neděle 10.00: Panthers Praha – Sport Club Klatovy, 14.00: Sport Club Klatovy – Sokol Královské Vinohrady (hraje se v hale TJ Sokol Královské Vinohrady).

STOLNÍ TENIS

1. liga žen, skupina A – pátek (dnes) 18.00: KST Klatovy – TJ Hrádek.

Divize mužů – sobota 9.00: SK Jiskra Domažlice – KOC Sušice, SK Jiskra Domažlice B – KST Klatovy, Sokol Břasy – Sokol Horažďovice, 14.00: SK Jiskra Domažlice – KST Klatovy, SK Jiskra Domažlice B – KOC Sušice, Dobřany – Sokol Horažďovice.

Krajský přebor 1. třídy, skupina B – sobota 9.00: Kdyně – KST Klatovy B, Drahotín – KOC Sušice B, 14.00: Kdyně – KOC Sušice B, Drahotín – KST Klatovy B.

Krajský přebor 2. třídy, skupina B – sobota 9.00: KOC Sušice C – Spálené Poříčí, 14.00: KOC Sušice C – Zdemyslice.

BASKETBAL

Západočeská liga žen – pátek (dnes) 19.00: Sokol Toužim – BK Klatovy.

Západočeská liga mužů – sobota 11.00: Lokomotiva Plzeň C – BK Klatovy U19, neděle 10.00: Sj. Plzeň – BK Klatovy.

Celostátní liga juniorek U19 – sobota 11.00: Kralupy nad Vltavou – BK Klatovy, neděle 12.00: Sokol Kladno – BK Klatovy.

Celostátní liga kadetů U17 – pondělí 18.00: Slavoj Litoměřice – BK Klatovy.

Žákovská liga starších žáků U15 – sobota 17.45: Jižní Supi – BK Klatovy, neděle 11.00: Sokol Pražský – BK Klatovy.

Oblastní přebor starších minižáků U13 – sobota 10.00 a 12.00: Kraslice mix – BK Klatovy.

Oblastní přebor starších minižaček U13 – sobota 10.00 a 12.00: BK Klatovy – DBAK Plzeň, neděle 10.00 a 12.00: BK Klatovy – BK Lokomotiva Karlovy Vary.

Krajský přebor nejmladších minižáků a minižaček U11 – sobota 9.00 a 11.00: BK Přeštice mix – BK Klatovy chlapci.